Splav Bodické ramená Dunaja

Veľmi jednoduchý splav v príjemnom prírodnom prostredí Dunajských ramien. Očarí Vás najmä priehľadná voda, krásna príroda a pohoda na skok od Bratislavy. 

Detailný popis

Základné informácie

 V cene je zahrnuté:

Termíny:

Výbava pre 1 osobu: Loď, pádlo, vesta, 

individuálne

Inštruktor na vode so skupinou

Možné doobjednať:

Začiatok splavu: Bodíky

Ďalšie osoby, doprava, catering

Koniec splavu: Bodíky

Viac info:

00421 904 017 680


Splav Bodických ramien

Splav začneme v obci Dobrohošť kúsok od Bratislavy čím získame možnosť plaviť sa krásnymi zákutiami Bodickych ramien. Predpokladáme cca 3 hodinový okruh, ktorý sa dá predĺžiť, alebo skrátiť podľa potreby. Vďaka možnosti vrátiť sa na miesto, odkiaľ sme vyrazili nie je potrebné splav detailne plánovať.

Pohodlie a bezpečnosť splavu je zabezpečená profesionálnou výbavou a inštruktormi, ale aj blízkosťou civilizácie. Preto je splav vhodný pre všetkých aj pre malé deti. 

Najkrajšia časť splavu je príroda. Veľkou výhodou tohoto splavu je priezračná voda vďaka ktorej uvidíme vodné rastliny aj ryby podobne ako v obrovskom akváriu. Taktiež sú miestne ostrovy bohaté na rôzne vodné vtáctvo ako bociany, orliaky, labute či kormorány.

Po skončení splavu sa môžeme občerstviť v miestnej reštaurácii, alebo pri táboráku.

Program je možné rozšíriť o stravovanie, či ubytovanie pri dvojdennej verzii. Trasu a cenu radi upravíme podľa počtu účastníkov.

Čo so sebou:

Do lode si môžete zobrať akékoľvek športové oblečenie. Odporúča sa termo prádlo, alebo iný odev, ktorý Vás zahreje aj ak by ste zmokli. Vetrovka je užitočná, ale nie je nutná. Odporúčame zobrať si so sebou malé občerstvenie a určite nazabudnite na dostatok pitnej vody – minimálne 1l/ osoba.  Je vhodné zobrať si aj šiltovku a opaľovací krém, plus repelent.

Podmienky:

- Termín je nutné vopred rezervovať telefonicky, alebo e-mailom.

- Nutná je schopnosť plávať. (Aj napriek tomu, že dostanete vestu a na 99% nebudete musieť plávať).

- Rešpektovať pokyny inštruktora.

- Podpísať prehlásenie.

Bodicke ramená (štart = cieľ)

Hodnotenia

Stav 
2016-11-06

Napíšte hodnotenie

Splav Bodické ramená Dunaja

Splav Bodické ramená Dunaja

Veľmi jednoduchý splav v príjemnom prírodnom prostredí Dunajských ramien. Očarí Vás najmä priehľadná voda, krásna príroda a pohoda na skok od Bratislavy. 

Podobné produkty