Zapoj sa IT (Aj Ty)

Program je adaptovaný na IT slovník. Pri lezeckých aktivitách budeme online, budeme sa snažiť prejsť cez firewall, pri kresaní ohňa bude cieľom spáliť bug(a) v systéme, a podobne. 

Vybraný program prináša príjemný mix zaujímavých aj oddychových aktivít, ktoré Vás zaručene vtiahnu do deja a zároveň zlepšia dôveru, komunikáciu a spoluprácu v tíme.

  

Detailný popis

Základné informácie

 CENA ZAHŔŇA:

MOŽNÉ DOKÚPIŤ:

 Program do 20 účastníkov (2 tímy) v rámci Bratislavy

Dodatočný tím do 10 osôb (200€)

 6 aktivít podľa vášho výberu vrátane výstroje a inštruktorov

Dodatočná aktivita (od 50€)

 Úvod a vyhodnotenie akcie

Prenájom lokality alebo catering

 Koordinátor na akcii

Doprava a realizácia mimo Bratislavy (na požiadanie)


TÉMA 

Program je adaptovaný na IT slovník. Pri lezeckých aktivitách budeme online, pri kresaní ohňa bude cieľom spáliť bug(a) v systéme, budeme sa snažiť prejsť cez firewall a podobne. Začneme rozdelením sa do tímov pomocou lana, vysvetlíme si, čo nás čaká a pustíme sa do aktivít. 

Program je postavený tak, aby bol bezpečný, zapojil všetkých účastníkov a aby vám pomohol viac si dôverovať. Budeme tak robiť na základe postupného rozširovania vašej komfortnej zóny. Náročnosť programu vieme ľahko upraviť vďaka variabilite aktivít.

ÚVOD [1 X 15 MINÚT]

Na úvod použijeme aktivitu na rozcvičenie a aktiváciu účastníkov - Icebreaking. Cieľom tejto aktivity je rozhýbať sa a zároveň sa o kolegoch niečo nové dozvedieť.

Dajte nám vedieť, ako dobre sa Váš tím pozná, aby sme zvolili správny Icebreak alebo Energizer! 

AKTIVITY [6 X 20 MINÚT]

Aktivity sme zvolili tak, aby pasovali do témy IT a zároveň boli rôznorodé. V cene máte zahrnutých 6 aktivít, ktoré si môžete vybrať zo zoznamu nižšie. Pre dobrý pocit z pohybu a pre zlepšenie spolupráce je ideálne vybrať 3 ľahšie a 3 náročnejšie aktivity.

Jednoduché aktivity.

·     Spálenie bug-a

Vašou úlohou je vykresať oheň a zapáliť drevo tak, aby dočiahlo až po papierik s nákresom chrobáka.

·    Bungee stavanie vatry

Aktivita veľmi pekne nadväzuje na spálenie bug-a. Ak chcete poriadnu vatru je treba najskôr zohnať materiál. Aby sa Vám to podarilo jeden člen Vášho tímu bude nosiť drevo, ďalší ho budú hľadať a zvyšok tímu stavať pyramídu. Otázkou je, či sa vám to podarí včas.

·     Firewall 

V tejto aktivite je Vašou úlohou prekonať zabezpečenie tvorené lanami natiahnutými medzi dvoma stromami. Cieľom hry je, aby každý účastník tímu prešiel iným okom v sieti a nedotkol sa jej. Na úspešné zvládnutie budete potrebovať najmä stratégiu, spoluprácu a odhodlanie. 

·     Fishing

Vašim cieľom je vyloviť dáta (fľašky šampanského) z priestoru za pomoci lán a háku. Následne ich uložíte do prepravky a pritiahnete. Táto aktivita je veľmi obľúbená, lebo nevyžaduje žiadnu námahu, iba koordináciu a spoluprácu medzi členmi tímu. 

Náročnejšie aktivity

·    Tunel /VPN

Váš tím má za úlohu zabezpečiť cestu pre dáta (golfová loptička) z bodu A do bodu B. Na riešenie úlohy budete mať k dispozícii potrubie, drevo, spojovací materiál, podpery a laná. Podarí sa Vám vytvoriť dráhu tak, aby dáta prešli aj za roh?

·     Ukradnuté dáta

Do Vašej siete sa nabúrali a ukradli Vám citlivé dáta. Vašou úlohou je získať ich späť pekne kilobajt po kilobajte. Pýtate sa prečo? Dáta sa budú totiž nachádzať na druhej strane lanovej prekážky. Online bude postupne každý člen tímu a Vašou úlohou bude priniesť "Dáta" o hmotnosti cca 1 kilo. 

·     Zabezpečenie

Vašou úlohou je zabezpečiť podmienky tak, aby ste sa k dátam z jednej strany dostali jednoducho a z druhej to bolo prakticky nemožné. Dáta budú reprezentovať plechovky, ktoré budete zostreľovať lukom. Zabezpečenie môžete vytvoriť z čohokoľvek, čo nájdete v okolí.

VYHODNOTENIE (30 MINÚT)

Všetky hore popísané aktivity vieme vyhodnotiť vo veľmi krátkom čase.

Po vyhodnotení odporúčame ešte nami vedenú spätnú väzbu alebo aspoň obed, alebo večeru, kde si znova preberiete silné zážitky z dňa.

PREČO U NÁS?

Na rozdiel od majiteľov areálov sa špecializujeme na teamspirity a teambuildingy. Program od nás je preto zo zásady vyváženejší, umožňuje zapojenie všetkých účastníkov a sleduje konkrétny cieľ. 

Okrem toho sa u nás môžete spoľahnúť na kvalitný personál a vybavenie, čo je pri lezení absolútne nutné.

Tešíme sa na váš tím!

Hodnotenia

Zatiaľ nie sú žiadne hodnotenia.

Napíšte hodnotenie

Zapoj sa IT (Aj Ty)

Zapoj sa IT (Aj Ty)

Program je adaptovaný na IT slovník. Pri lezeckých aktivitách budeme online, budeme sa snažiť prejsť cez firewall, pri kresaní ohňa bude cieľom spáliť bug(a) v systéme, a podobne. 

Vybraný program prináša príjemný mix zaujímavých aj oddychových aktivít, ktoré Vás zaručene vtiahnu do deja a zároveň zlepšia dôveru, komunikáciu a spoluprácu v tíme.