Snowbuilding

Zimný teambuilding.

Snowbuilding je zostavený zo zimných outdoor aktivít zameraných na posilnenie tímového ducha. Vyskúšajte si aktivity ako tímové lyže, vyhľadávať s lavínovým prístrojom a založiť oheň kresadlom.

  

Na objednávku

30 €

Detailný popis

Cena platí za osobu, pri počte od 20 účastníkov

Balíček obsahuje:

Program je vhodný pre:

Program na 3-4 hodiny

20 - 100 účastníkov

6 aktivít 

8 - 10 osôb v tíme

Inštruktori, ktorí aktivity pripravia a vysvetlia

Outdoor

Súťaž a jej vyhodnotenie / Feedback

Fyzicky nenáročné aktivity

V cene nie je prenájom priestorov ani catering

ÚVOD 

Na úvod začneme icebreakingom alebo energinezerom. Cieľom je rozhýbať sa a zároveň sa o kolegoch niečo nové dozvedieť a rozdeliť sa do tímov.

AKTIVITY

Tímové lyže

Ideálna tímová aktivita vyžadujúca si komunikáciu a spoluprácu. Celý tím sa pohybuje na jedných spoločných lyžiach.

Zimná lukostreľba

Lukostreľba v zime sa dá realizovať aj po tme, strieľate na osvetlený terč, čo vytvára jedinečnú atmosféru. Máme aj indoor verziu.

Lavínový vyhľadávač

Predstavte si, že ste na lyžovačke s kolegami a jedného z nich zasype lavína. Dokázali by ste ho nájsť s pomocou lavínového vyhľadávača?

Kresanie ohňa

Vžite sa do kože svojich predkov, ktorý nemali zápalky. Na založenie ohňa Vám poslúži kresadlo a pevná vôľa. Aktivita sa dá realizovať výhradne outdoor. 

Vikingská hra Kubb 

Kubb je tradičná vikingská hra inšpirovaná dobíjaním kráľovstiev. Dve družstvá hrajú proti sebe a postupne zhadzujú kolíky, ktoré predstavujú bojovníkov avšak nesmú hneď zabiť kráľa. 

Transport kolegu

Vyrobte z lana improvizované nosidlá pre kolegu a transportujte ho do tepla.

VYHODNOTENIE 

Všetky hore popísané aktivity vieme vyhodnotiť vo veľmi krátkom čase.

Po vyhodnotení odporúčame ešte nami vedenú spätnú väzbu alebo aspoň obed, alebo večeru, kde si znova preberiete silné zážitky z dňa.

PREČO U NÁS?

Máme skúsenosti s outdoor teambuildingami v rôznych lokalitách. Preto vieme navrhnúť program tak, aby Vám vyhovoval a bol zaujímavý.

Disponujeme kvalitnými inštruktormi, ktorí tvoria atmosféru celej akcie a zároveň vedia flexibilne reagovať na požiadavky tímu. Okrem toho sa u nás môžete spoľahnúť na jednoduchosť pri vybavovaní akcie. Cena a program sú vopred jasné.

Tešíme sa na váš tím!

 

Hodnotenia

Zatiaľ nie sú žiadne hodnotenia.

Napíšte hodnotenie

Snowbuilding

Snowbuilding

Zimný teambuilding.

Snowbuilding je zostavený zo zimných outdoor aktivít zameraných na posilnenie tímového ducha. Vyskúšajte si aktivity ako tímové lyže, vyhľadávať s lavínovým prístrojom a založiť oheň kresadlom.