The Big Picture

Big Picture

Teamspirit Big Picture je zameraný na rozvoj tvorivosti a kooperáciu. Úlohou tímov je namaľovať obraz zložený z viacerých menších obrázkov, vznikne tak spoločné dielo.

Čo keby ste na teambuildingu namiesto súťaženia všetci spolupracovali? Námet vyberieme spoločne.

Dostupné na objednávku

25 €

Detailný popis

Základné informácie

 V zobrazenej cene je zahrnuté:

Dodatočné info:

Program v trvaní cca 120 min 

Program pre 20 -100 účastníkov

Koordinátor na mieste

Cena je za 1 osobu

Materiál na obraz, farby a štetce, predloha podľa výberu

Doprava mimo BA kraj od 0,34€/km

Realizácia v rámci BA kraja

Úpravy na mieru:

Vyhodnotenie

Dodatočné aktivity, dlhší program


Téma 

Maľovanie pomáha rozvíjať umelecké cítenie, tvorivosť, sústredenosť, fantáziu a je výbornou aktivitou na uvoľnenie sa po náročnom dni. Vašou úlohou bude namaľovať spoločný tímový obraz - THE BIG PICTURE  pritom uvidíte až keď bude hotový.

Na úvod Vás rozdelíme do menších tímov, v ktorých budete zhotovovať iba časť obrazu. Tímy zatiaľ nespolupracujú, nevidia čo robia ostatní, ak to často býva aj v práci. Až na záver, keď obrazy spojíme uvidíte zmysel vašej práce - spoločný obraz.

Na aktivitu je potrebné mať dostatočne veľký priestor, kde nám ale túto aktivitu povolia - indoor alebo outdoor, plus stoly, na ktorých sa bude maľovať – tieto samozrejme zabalíme do plastových obrusov aby sa nepoškodili.

Motív si môžete vybrať podľa vlastných predstáv – základom aktivity je tvorivosť, preto motív nepredkresľujeme na plátna. 

Máte viac času?

Program je možné rozšíriť o ďalšie aktivity, napríklad:

Zrkadlo

Zábavná tímová úloha vyžadujúca si komunikáciu. Tím je rozdelený na dve skupinky, ich úlohou je namaľovať súčasne dva identické obrazy (napr. snehuliaka), nesmú sa však pozerať čo ten druhý maľuje, iba čím podrobnejšie popísať čo presne idú spraviť.  Nakoniec sa obrazy porovnajú a ukáže sa nám ako to dopadne keď dvaja robia to isté...

Papierová veža

Cieľom hry je postaviť z dostupného materiálu (papier, lepiaca páska, špajdle) čím najvyššiu vežu, ktorá musí samostatne stáť min 15 sekúnd. Tím s najvyššou vežou vyhráva.

Double pexeso

Zahrajte si pexeso ako tím. Hráči sa postupne striedajú, musia si pamätať nie len svoje ťahy, ale aj ťahy svojich kolegov aby spolu nahrali čím viac bodov. Namiesto dvojíc hľadáte trojice.

Hádaj čo maľujem

Klasická hra, ktorú každý pozná z aktivít. Úlohou je namaľovať bez slov obrázok, zvyšok tímu háda o čo sa jedná. Klasická slová môžeme zameniť za veci a pojmy s ktorými sa stretávate pri práci.

Papierová raketa

Úloha je jasná, postavte papierovú raketu ktorá doletí najďalej. Krása nie je podstatná, iba výkon. Víťaz berie všetko. Táto úloha je zábavná a poslúži ako kompenzácia pre menej tvorivých kolegov.

Strom otlačkov

Spoločná aktivita vhodná na záver. Dostanete k dispozícií veľký čistý výkres s predkresleným stromom, kde si postupne všetci otlačíte ruky/ prsty. Vznikne tak obraz - strom z vašich odtlačkov.

Hodnotenia

Zatiaľ nie sú žiadne hodnotenia.

Napíšte hodnotenie

The Big Picture

The Big Picture

Big Picture

Teamspirit Big Picture je zameraný na rozvoj tvorivosti a kooperáciu. Úlohou tímov je namaľovať obraz zložený z viacerých menších obrázkov, vznikne tak spoločné dielo.

Čo keby ste na teambuildingu namiesto súťaženia všetci spolupracovali? Námet vyberieme spoločne.

Podobné produkty