Hravý teamspirit

Zahrajte si v tímoch spoločenské hry v netradičnom prevedení. Členovia tímu sa stávajú súčasťou hry, napr. číslami v obrovskom SUDOKU. Tímové hry sú vhodné pre všetky vekové kategórie a do každého počasia.

  

Detailný popis

Základné informácie

 V cene je zahrnuté:

Možnosť dokúpiť:

Program pre 2 tímy do 20 osôb

Dodatočný tím (10 osôb) 100€

Inštruktori, ktorí aktivity pripravia a vysvetlia

Dodatočná aktivita od 100€

6 aktivít podľa Vášho výberu

Prenájom vhodných priestorov

Realizácia kdekoľvek vrámci BA

Úpravy na mieru:

Súťaž + jej vyhodnotenie

Spätná väzba, Úprava harmonogramu a programu podľa potrieb


Téma 

Hlavným cieľom je podporiť hravosť a spoluprácu v tíme. Program je ideálny pre tímy, ktoré potrebujú uvoľniť pracovné napätie a spoznať sa v neformálnom prostredí, prípadne na chvíľu vypnúť od pracovných povinností.

Úvod [1 x 15 minút]

V závislosti od toho, ako dobre sa váš tím pozná, začneme krátkou aktivitou – icebreakingom alebo energizerom. Následne vám kapitán vysvetlí, ako bude teamspirit prebiehať.

Aktivity [6x 20 minút]

V cene programu máte 6 aktivít, pri každej sa vyžaduje spolupráca tímu a komunikácia. Ku výhre je potrebné zvoliť si stratégiu.

1. Dom z kociek (delegovanie)

Vašou úlohou je postaviť domček z legových kociek. Polovica tímu sa môže pozerať do plániku a polovica sa môže dotýkať kociek. Nevyhnutná je teda komunikácia a popis postupu práce do detailu.

2. double pexeso (pamäť)

Nadrozmerné pexeso, hráte spoločne ako tím, nie jednotlivci. Namiesto párov hľadáte tri rovnaké kartičky, ak ste dostatočne šikovný skúsime hľadať štvorice.

3. Kópia obrazu (komunikácia)

Úlohou je namaľovať súčasne dva identické obrazy. Tím je rozdelený na polovicu, každá pracuje na svojom obraze. Nesmiete sa však pozerať čo ten druhý maľuje, iba čím podrobnejšie popísať, čo presne idete spraviť. 

4. Urob uzol (priestorové myslenie)

Vašou úlohou je spraviť uzol v strede 30m lana. Lana sa všetci členovia tímu držia, nesmú ho pustiť v procese. Každý má svoje miesto v tíme.

5. XXL Scrabble (analytické myslenie)

Zahrajte si klasickú verziu vo veľkom prevedení, hráte ako tím, spoločne skladáte slovíčka. Nahrajte najväčší počet bodov.

6. Záverečná AKTIVITA – STAVBA Veže (projektové riadenie)

Cieľom aktivity je postaviť vežu zo špagiet a lepiacej pásky. Všetky tímy stavajú v tom istom čase ale pracujú na svojej vlastnej veži. Veža musí byť schopná na záver samostatne stáť.

Vyhodnotenie (20 minút)

Všetky aktivity vyhodnocujeme priebežne a inštruktori si zapisujú výsledky. Na záver zhodnotíme, ktorý tím bol najúspešnejší. Po vyhodnotení odporúčame ešte nami vedenú spätnú väzbu, alebo aspoň obed či večeru, kde si znova preberiete silné zážitky z dňa. 

Prečo u nás?

Realizovali sme teambuildingy a teamsprity spolu pre viac ako 5000 účastníkov. Náš program je vyvážený, umožňuje zapojenie všetkých účastníkov a sleduje konkrétny cieľ. Okrem toho sa u nás môžete spoľahnúť na jednoduchosť pri vybavovaní akcie. Komunikujete iba s jedným dodávateľom, cena a program sú vopred jasné, nemusíte dlho čakať na vypracovanie ponuky.

Tešíme sa na váš tím!

Hodnotenia

Zatiaľ nie sú žiadne hodnotenia.

Napíšte hodnotenie

Hravý teamspirit

Hravý teamspirit

Zahrajte si v tímoch spoločenské hry v netradičnom prevedení. Členovia tímu sa stávajú súčasťou hry, napr. číslami v obrovskom SUDOKU. Tímové hry sú vhodné pre všetky vekové kategórie a do každého počasia.

  

Podobné produkty