Hravý teamspirit

Zábavný taembuilding.

Zahrajte si v tímoch spoločenské hry v netradičnom prevedení. Členovia tímu sa stávajú súčasťou hry, napr. číslami v obrovskom SUDOKU. Tímové hry sú vhodné pre všetky vekové kategórie a do každého počasia.

  

Odporúčame pred objednaním overiť termín.

35 €

Detailný popis

Cena platí za osobu, pri počte od 20 účastníkov

Balíček obsahuje:

Program je vhodný pre:

Program na 4 hodiny

20 - 100 účastníkov

6 aktivít

8 - 10 osôb v tíme

Inštruktori, ktorí aktivity pripravia a vysvetlia

Indoor / Outdoor

Súťaž a jej vyhodnotenie / Feedback

Fyzicky nenáročné aktivity

V cene nie je prenájom priestorov ani catering

Téma 

Hlavným cieľom je podporiť hravosť a spoluprácu v tíme. Program je ideálny pre tímy, ktoré potrebujú uvoľniť pracovné napätie a spoznať sa v neformálnom prostredí, prípadne na chvíľu vypnúť od pracovných povinností.

Úvod 

V závislosti od toho, ako dobre sa váš tím pozná, začneme krátkou aktivitou – icebreakingom alebo energizerom. Následne vám kapitán vysvetlí, ako bude teamspirit prebiehať.

Aktivity 

V cene programu máte 6 aktivít, pri každej sa vyžaduje spolupráca tímu a komunikácia. Ku výhre je potrebné zvoliť si stratégiu.

1. Dom z kociek (delegovanie)

Vašou úlohou je postaviť domček z legových kociek. Polovica tímu sa môže pozerať do plániku a polovica sa môže dotýkať kociek. Nevyhnutná je teda komunikácia a popis postupu práce do detailu.

2. Trojité puzzle (pohotovosť)

Pomiešame tri druhy puzzle a vašou úlohou je v čo najkratšom čase ich zložiť. Ako si rozdelíte prácu v tíme je len na vás.

3. Kópia obrazu (komunikácia)

Úlohou je namaľovať súčasne dva identické obrazy. Tím je rozdelený na polovicu, každá pracuje na svojom obraze. Nesmiete sa však pozerať čo ten druhý maľuje, iba čím podrobnejšie popísať, čo presne idete spraviť. 

4. Urob uzol (priestorové myslenie)

Vašou úlohou je spraviť uzol v strede 30m lana. Lana sa všetci členovia tímu držia, nesmú ho pustiť v procese. Každý má svoje miesto v tíme.

5. XXL Scrabble (kombinovanie)

Zahrajte si klasickú verziu vo veľkom prevedení, hráte ako tím, spoločne skladáte slovíčka. Nahrajte najväčší počet bodov.

6. Záverečná AKTIVITA – STAVBA Veže (projektové riadenie)

Cieľom aktivity je postaviť vežu zo špagiet a lepiacej pásky. Všetky tímy stavajú v tom istom čase ale pracujú na svojej vlastnej veži. Veža musí byť schopná na záver samostatne stáť.

Vyhodnotenie 

Všetky aktivity vyhodnocujeme priebežne a inštruktori si zapisujú výsledky. Na záver zhodnotíme, ktorý tím bol najúspešnejší. Po vyhodnotení odporúčame ešte nami vedenú spätnú väzbu, alebo aspoň obed či večeru, kde si znova preberiete silné zážitky z dňa. 

Prečo u nás?

Realizovali sme teambuildingy a teamsprity spolu pre viac ako 5000 účastníkov. Náš program je vyvážený, umožňuje zapojenie všetkých účastníkov a sleduje konkrétny cieľ. Okrem toho sa u nás môžete spoľahnúť na jednoduchosť pri vybavovaní akcie. Komunikujete iba s jedným dodávateľom, cena a program sú vopred jasné, nemusíte dlho čakať na vypracovanie ponuky.

Tešíme sa na váš tím!

Hodnotenia

Zatiaľ nie sú žiadne hodnotenia.

Napíšte hodnotenie

Hravý teamspirit

Hravý teamspirit

Zábavný taembuilding.

Zahrajte si v tímoch spoločenské hry v netradičnom prevedení. Členovia tímu sa stávajú súčasťou hry, napr. číslami v obrovskom SUDOKU. Tímové hry sú vhodné pre všetky vekové kategórie a do každého počasia.

  

Podobné produkty