Spoznajte svoj tím

Spoznajte svojich kolegov!

Ak začleňujete nových zamestnancov, ste z rôznych kútov Slovenska, či Európy alebo máte virtuálny tím, je tento teambuilding určený práve pre vás. 

Vďaka zvolenej téme a aktivitám sa uvoľníte, dozviete sa o sebe viac, zlepšíte si komunikáciu a upevníte dôveru. Vybudujete tak základy pre dobré fungovanie tímu.

Detailný popis

Základné informácie

 V cene je zahrnuté:

Možnosť dokúpiť:

Program pre 2 tímy po 5 až 10 osôb 

Dodatočný tím (150€)

Inštruktori, ktorí aktivity pripravia a vysvetlia

Ďalšie aktivity (od 100 Eur)

 6 aktivity podľa vášho výberu

Doprava mimo BA kraj

Doprava aktivity v rámci BA kraja

Úpravy na mieru:

Súťaž + jej vyhodnotenie

Prenájom vhodných indoor priestorov, úprava programu, atď.


Téma 

Najviac nových ľudí spoznávame práve pri cestovaní. Preto sme zvolili tému cesty, nie však okolo sveta, ale v rámci vašej firmy. Počas teambuildingu ju využijeme tému cestovania už na úvod, kedy si účastníci navzájom vyrábajú pasy. Pokračovať budeme tematickými aktivitami zameranými na posilnenie tímových kompetencií. Vyhodnotenie a spätná väzba bude spočívať v zhodnotení toho ako jednotlivé aktivity prebiehali. 

Úvod [1 x 30 minút]

V závislosti od toho ako dobre sa váš tím pozná vyberieme aktivitu.

Tímový pas je vhodný ak sa väčšina ľudí nepozná. Do pasu si totiž napíšeme základné informácie ako meno a hobby, ktoré následne zdieľame s tímom. 

Tímové vlajky tvoríme skôr pri tímoch, ktoré sa už čiastočne poznajú. Tvorba vlajky je určená na vytvorenie tímovej identity. 

Aktivity [6 x 20 minút]

Hlavná časť teambuildingu bude tvorená šiestimi aktivitami. Môžete si vybrať ktorékoľvek z dole uvedených: 

Amerika - Tímový slackline (dôvera) 

Dôverujete kolegom? Vyskúšajte si to pri jednoduchej lezeckej aktivite! Jeden člen tímu bude oblečený v horolezeckom sedáku, ktorý bude ovládaný pomocou 4 lán. Úlohou lezca bude prejsť z jednej strany na druhú tak, že ostatní kolegovia budú vyrovnávať jeho rovnováhu pomocou 4 lán upevnených o horolezecký sedák a bude mať zaviazané oči.

Ázia - Japonské paličky (multitasking)

Úlohou tímu bude roztriediť korálky podľa farieb a pomocou japonských paličiek ich navliecť na paličky. Dôležité je zároveň aj počúvať inštruktora čítajúceho starodávny príbeh. Na záver musia mať účastníci korálky navlečené a zároveň vedieť odpovedať na otázky týkajúce sa príbehu.

Európa - Akvadukt (plánovanie)

Akvadukt je ideálna aktivita, ak chcete aby celý tím spolupracoval. Začneme tým, že Vám dáme materiál a vysvetlíme základný princíp. Vašou úlohou bude okrem samotnej stavby aj zabezpečiť nadväznosť a primeraný sklon jednotlivých úsekov, tak aby na záver prešla cez viadukt voda bez strát.

Afrika – Africký pomaranč (argumentácia)

Diskusná hra zameraná na argumentovanie a hľadanie spoločného riešenia. Oba tímy dostanú úlohu, avšak jej splnenie si vyžaduje aby silou argumentov vyhrali nad druhým tímom a "zachránili svet".

Austrália a Oceánia – Ovečky (komunikácia)

Jeden z tímu sa stáva bačom a jeho ostatný kolegovia sú ovečky, ktoré nevidia a je potrebné ich bez slov dostať do košiara.

Antarktída - Tímové lyže (spolupráca)

Postavte celí tým na dlhé lyže a pokúste sa s nimi prekonať slalomovú trať. Toto zaručene preverí tímovú komunikáciu!

 Vyhodnotenie a spätná väzba (30 minút)

Radi pripravíme spätnú väzbu práve pre váš tím. Môžeme ostať pri tímových pasoch, kde si účastníci medzi sebou anonymne dopíšu aký mali zo seba pocit. Alebo môžeme spätnú väzbu urobiť po každej aktivite, čím dosiahneme jej väčšiu hĺbku.

Prečo u nás?

Získate balíček, kde je vopred jasný popis a zmysel jednotlivých aktivít. Zjavná je aj ich nadväznosť a celková cena. Na rozdiel od iných agentúr nepotrebujeme tajiť svoje know how - jeho jadrom je kvalitná práca za rozumnú cenu a zmysluplné vyhodnotenie aktivity. 

Okrem toho sa u nás môžete spoľahnúť na jednoduchosť pri vybavovaní akcie. Komunikujete iba s jedným dodávateľom, cena a program sú vopred jasné.

Tešíme sa na váš tím!

Hodnotenia

Stav 
2016-11-06

Napíšte hodnotenie

Spoznajte svoj tím

Spoznajte svoj tím

Spoznajte svojich kolegov!

Ak začleňujete nových zamestnancov, ste z rôznych kútov Slovenska, či Európy alebo máte virtuálny tím, je tento teambuilding určený práve pre vás. 

Vďaka zvolenej téme a aktivitám sa uvoľníte, dozviete sa o sebe viac, zlepšíte si komunikáciu a upevníte dôveru. Vybudujete tak základy pre dobré fungovanie tímu.

Podobné produkty