Keramický teambuilding

Keramický teambuilding je zameraný na rozvoj tvorivosti a tímovú spoluprácu.

Vašou úlohou je vymodelovať z hliny spoločný tímový výtvor, vznikne tak hmotná vec, ktorú si budete môcť zobrať na pamiatku so sebou. Čo keby ste tento krát na teambuildingu nesúťažili, ale vyrobili niečo spolu?

  

Detailný popis

Základné informácie

 V cene je zahrnuté:

Možnosť dokúpiť:

Program pre 20 osôb, 2 hodiny

Dodatočná tím (150€)

Inštruktori, ktorí aktivity pripravia a vysvetlia

Požičanie pracovného plášťa (3 Eur)

Keramika - hlina, nástroje na opracovanie, príprava vzoru

Doprava mimo BA kraj


Téma 

Modelovanie z keramickej hliny pomáha rozvíjať trojrozmerné cítenie, zručnosť, sústredenosť, fantáziu a takisto precvičuje jemnú motoriku prstov. Keramika je tiež jedným z tradičných slovenských remesiel.

Úvod [1 x 15 minút]

V závislosti od toho ako dobre sa váš tím pozna začneme krátkou aktivitou – icebreakingom alebo energizerom.

Hlavná aktivita - Keramika

Počas teambuildingu budete pracovať s originál keramickou hlinou a vytvoríte spoločný výrobok napríklad obraz stromu.

Doplnkové aktivity - ak máte záujem o dlhší program odporúčame:

Zrkadlo

Zábavná tímová úloha vyžadujúca si komunikáciu. Tím je rozdelený na dve skupinky, ich úlohou je namaľovať súčasne dva identické obrazy (napr. snehuliaka), nesmú sa však pozerať čo ten druhý maľuje, iba čím podrobnejšie popísať čo presne idú spraviť.  Nakoniec sa obrazy porovnajú a ukáže sa nám ako to dopadne keď dvaja robia to isté...

Tímové pexeso

Zahrajte si pexeso ako tím. Miesto dvojíc hľadáte štvorice.

Hádaj čo maľujem

Klasická hra, ktorú každý pozná z aktivít. Úlohou je namaľovať bez slov obrázok, zvyšok tímu háda o čo sa jedná. Klasická slová môžeme zameniť za veci a pojmy s ktorými sa stretávate pri práci.

Papierová raketa

Úloha je jasná, postavte papierovú raketu ktorá doletí najďalej. Krása nie je podstatná, iba výkon. Víťaz berie všetko. Táto úloha je zábavná a poslúži ako kompenzácia pre menej tvorivých kolegov.

Strom otlačkov

Spoločná aktivita vhodná na záver. Dostanete k dispozícií veľký čistý výkres s predkresleným stromom, kde si postupne všetci otlačíte ruky/ prsty. Vznikne tak obraz - strom z vašich odtlačkov.

Vyhodnotenie (20 minút)

Všetky hore popísané aktivity vieme vyhodnotiť vo veľmi krátkom čase. Záleží od vás, či vyhodnotíme najtvorivejší tím, alebo bude dôležitejší úspech celej firmy a vyhodnotíme v čom vynikli jednotlivé tímy.

Po vyhodnotení odporúčame ešte nami vedenú spätnú väzbu, alebo aspoň obed, či večeru, kde si znova preberiete silné zážitky z dňa. 

Prečo u nás?

Na rozdiel od umelecký workshopov sa zameriavame na teambuildingy. Pri našom programe si nie len vyskúšate vyrábať keramiku, ale absolvujete aj iné tvorivé aktivity spolu s kolegami.

Okrem toho sa u nás môžete spoľahnúť na jednoduchosť pri vybavovaní akcie. Komunikujete iba s jedným dodávateľom, cena a program sú vopred jasné.

Tešíme sa na váš tím!

Hodnotenia

Stav 
2016-10-21

Myšlienka

Myslím si, že to je dobrá myšlienka!

Napíšte hodnotenie

Keramický teambuilding

Keramický teambuilding

Keramický teambuilding je zameraný na rozvoj tvorivosti a tímovú spoluprácu.

Vašou úlohou je vymodelovať z hliny spoločný tímový výtvor, vznikne tak hmotná vec, ktorú si budete môcť zobrať na pamiatku so sebou. Čo keby ste tento krát na teambuildingu nesúťažili, ale vyrobili niečo spolu?

  

Podobné produkty