Rafting, canyoning a via ferrata

Poďte s nami na slovenské, rakúske, alebo slovinské rieky a hory.

Podkategórie

Slovinsko

Rafting Soča

Smaragdovo zelená pitná voda Soče Vás zaručene očarí. Môžete sa tešiť na postupné zvyšovanie náročnosti perejí, vďaka čomu si splav vychutnajú začiatočníci aj pokročilí.

Rafting na Soči

Canyoining Sušec

Tento kaňon pripomína prírodný aqua park. Voda v kameni vymyla dokonalé šmykľavky a zoskoky, ktoré sa postupne zväčšujú. Je to jeden z najkrajších kaňonov v Slovinsku.

Canyoning Sušec

Aktivity v okolí

V okolí Bovca je mnoho ďalších aktivít na výber. Odporúčame vyskúšať aspoň niektoré z nich.

Ferraty a turistika

Slovinská príroda je iná, ako tá Slovenská. V okolí máte možnosť prekonať veľký výškový rozdiel veľmi rýchlo a vďaka tomu si môžete vychutnať nádherné výhľady. 

Bicykle, vyhliadkové lety, atď.

Fanúšikovia takmer všetkých športov si tu prídu na svoje. Neváhajte sa nás opýtať, radi Vám poradíme pri plánovaní výletu. Okrem tradičných športov si môžete vychutnať napríklad paraglajding, kajak, alebo let vetroňom.

Bovec a okolie

Okrem programu je samozrejme dôležité aj príjemné ubytovanie, dobrá strava a večerný program. To všetko nájdete v mestečku Bovec.

Rakúsko

Rafting Salza

Salza je ľadovcového pôvodu a jej voda je čistá. Vďaka strednej náročnosti je vhodná aj pre menšie rafty, ktoré si klienti môžu kormidlovať sami a vo veľkom rafte je bezpečná pre všetkých. 

Rafting na Salze

Canyoining

Kaňoning v okolí salzy je veľmi pekný - sú tu skoky a šmýkačky, ale aj úseky, kde Vás spustíme na lane popri vodopáde. Vďaka tomu si ho určite užijú začiatočníci aj pokročilí.  

Canyoning Salza

Aktivity v okolí

V okolí Wildalpen je veľké množstvo doplnkových aktivít. Rakúsko je známe turizmom a táto dolina nie je výnimkou.

Ferraty a turistika

Rakušania sú známy dobre zaistenými ferratamy. Kúsok od splavu si môžete vychutnať jednu veľmi jednoduchú, alebo v neďalekom lyžiarskom stredisku aj mierne náročnejšiu ferratu. Na oboch si vychutnáte krásne výhľady.

3D lukostreľba, paraglajding, atď.

Máte záujem o niečo špeciálne? Neváhajte sa nás opýtať, radi Vám poradíme. 

Slovensko

Prielom Hornádu

Chcete si vyskúšať rafting na relatívne ľahkej vode na Slovensku? Poďte s nami na splav Prielomu Hornádu. Je to unikátna lokalita s jedinečnou prírodnou scenériou. Rafting v Slovenskom raji je pre verejnosť otvorená iba nedávno.

Turistika

Slovenský raj má množstvo zaujímavých turistických trás. Pozrite si napríklad turistiku na Tomášovský výhľad, alebo si prejdite Prielom Hornádu aj na pešo. 

Lezenie a ferrata

Alternatívou k turistike je lezenie na Tomášovskom výhľade. Za desiatky rokov tu vzniklo viac ako sto ciest, a teda dostatok možností kde liezť. Samozrejme je možné si preliezť aj ferratu Kyseľ.