Energizer

Pridanl/a: Ondrej Michalík v: Desať minútový teamspirit v: Komentár: 0 Klik: 2409

Energizere sú aktivity na 2 až 10 minút, ktorých cieľom je prebudiť ľudí a aktivovať ich pozornosť, napríklad na začiatku, alebo počas dlhej pracovnej porady.

Chyť dlaň Ukazovákom

Postavíme sa do kruhu, každý vystrie do hora ukazovák na pravej ruke a položí vystretú dlaň na špičku ukazováka svojho suseda. Keď poviete slovíčko teraz, každý sa snaží rýchlo uhnúť so svojim prstom smerom hore a zároveň sa snaží chytiť prst kolegu zavrieť dlaň. V ďalšom kole si vystriedame ruky, teda na pravej ruke máme vystretú dlaň a na ľavej vystretý ukazovák.

Energizer: Dlaň a ukazovák

Loptičky

Postavíte sa do kruhu alebo okolo stola. Začnete si hádzať jednu loptičku (napríklad z papiera), poviete najskôr meno komu idete loptičku hodiť. Postupne príde loptička ku každému, nikto ju v jednom kole nesmie dostať dva krát. Musíte si teda zapamätať kto už bol, aké je poradie, komu hádžete a od koho chytáte. Druhé kolo je rýchlejšie, v treťom pridávate ďalšiu loptičku alebo čokoľvek čo sa dá bezpečne hádzať.

Energizer: Loptirky

Kancelárske Stoličky

V miestnosti sú nepravidelné umiestnené stoličky. Každý z tímu sedí na svojej stoličke, plus jedna stolička je voľná. Organizátor aktivity sa ku nej pomaly pohybuje a jeho cieľom je sadnúť si. Cieľom ostatných kolegov je zabrániť mu v tom, tak že mu voľnú stoličku obsadíte niekto z vás. V tom momente sa ale uvoľní iná stolička. Aktivita je náročná v tom, že si vyžaduje dokonalú koordináciu tímu. Ideálne je vyskúšať si viac kôl.

Energizer: Stoličky

Hravý teambuilding Viac

Zaujali Vás energizery, radi podporujete hravosť a neformálne prostredie v práci? Pozrite si viac aktivít v našom programe.

V rovnakej kategórii

Spojené tagmy

    Komentáre

    Zanechajte svoj komentár