Zážitky pre skupiny - výber na homepage.

Firemky na Homepage 

V tejto kategórii je 5 produktov.

Výhodný kompletný balíček: Priestor + Catering + Program + Event manažment   

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Chcete lepšie zvládať zmeny? Zmenami prechádzajú všetky podniky, preto je veľmi dôležité ich zvládať. Pri tomto teambuildingu si prejdeme základné princípy, následne ich vyskúšame v praxi a zhodnotíme ako sa nám darilo.  Tému odporúčame všetkým tímom, ktoré aktuálne prechádzajú dôležitými zmenami.    

1 Hodnotenie/Hodnotenia

Veľmi jednoduchý splav v príjemnom prírodnom prostredí Dunajských ramien. Očarí Vás najmä priehľadná voda, krásna príroda a pohoda na skok od Bratislavy. 

1 Hodnotenie/Hodnotenia

Vitajte v Bratislave!Poďme si zahrať hru, kde si prejdeme všetky zaujímavé miesta a užijeme si niekoľko celkom nových zážitkov. Na začiatok dostanete mapku a zoznam úloh. Užijete si kopu zábavy spolu so svojimi kolegami, či kamarátmi! Potrebujete viac inšpirácie? Víťazný tím získa ďalšie dobrodružstvo!   

1 Hodnotenie/Hodnotenia

Vymeňte klasický teambuilding za aktívny oddych v zimnej prírode! Pridajte sa k nám na výlet na snežniciach a vychutnajte si čaj s rumom na horskej chate. Ukážeme si aj ako funguje lavínový vyhľadávač a povieme si o základoch bezpečného pohybu v prírode.   

0 Hodnotenie/Hodnotenia
Ukazuje 1 - 5 z 5 položiek