Rozálka, Pezinok

Areál Rozálka v Pezinku sa nachádza kúsok od centra Pezinka. Zároveň je na vínnej ceste na úpätí Malých Karpát, čo vytvára ideálnu kombináciu pre najrôznejšie tímové aktivity. Výnimočnosť lokality dopĺňa trojhviezdičkový hotel s rozsiahlym jazdeckým areálom. 

Rozálka, Pezinok 

V tejto kategórii je 9 produktov.

Areál Rozálka sa nachádza v Pezinskej mestskej časti Stará hora približne 2 km od centra mesta, 20 km z Bratislavy. V areáli a okolí je dostatok parkovacích miest a je dostupný aj autobusom. V areáli sa nachádza 3 hviezdičkový hotel s výbornou reštauráciou a nadštandardnou výbavou najmä na športové aktivity a jazdu na koni.    

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Veľmi jednoduchá a zároveň zábavná teamová aktivita, ktorú možno reazitovať v prírode i v meste. Vašou úlohou je zorientovať sa na mape a v teréne, pomocou GPS a nájsť "kešky„ ukryté na trase. Popri tom navštívite tie najkrajšie miesta v okolí a budete mať možnosť sa s kolegami výborne porozprávať.  Program taktiež zahŕňa teambuildingové aktivity podľa...

1 Hodnotenie/Hodnotenia

Ste virtuálny tím a potrebujete sa lepšie spoznať? Program je vhodný pre všetky tímy, ktoré spolupracujú, no nemajú bežne čas sa osobne stretnúť. Cieľom aktivity je sa prejsť, zvládnuť aktivity zamerané na komunikácii a spolupráce v tíme a nájsť poklad. Účastníci v tomto programe majú ideálnu príležitosť sa porozprávať a spoznať. Poďte reálne spoznať...

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Spoznajte svojich kolegov! Ak začleňujete nových zamestnancov, ste z rôznych kútov Slovenska, či Európy alebo máte virtuálny tím, je tento teambuilding určený práve pre vás.  Vďaka zvolenej téme a aktivitám sa uvoľníte, dozviete sa o sebe viac, zlepšíte si komunikáciu a upevníte dôveru. Vybudujete tak základy pre dobré fungovanie tímu.

1 Hodnotenie/Hodnotenia

Zahrajte si v tímoch spoločenské hry v netradičnom prevedení. Členovia tímu sa stávajú súčasťou hry, napr. číslami v obrovskom SUDOKU. Tímové hry sú vhodné pre všetky vekové kategórie a do každého počasia.   

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Výhodný kompletný balíček: Priestor + Catering + Program + Event manažment   

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Poďte sa prejsť, spoznajte najkrajšie miesta v Malých Karpatoch a vytvoriť si tímový fotoalbum! Rozdelíme vás na tímy a teamleadrom odovzdáme mapku s trasou a fotografie miest, pri ktorých  máte za úlohu odfotiť sa. Ak nájdete všetky miesta a prídete do hotela ako prví, vyhráte! Selfie Contest je ideálny, ak hľadáte jednoduchý a časovo nenáročný...

1 Hodnotenie/Hodnotenia

Manuálna práca a drevorubačské aktivity sú ideálnym protikladom ku práci za počítačom, či po školení. Vyskúšajte si s nami aktivity ako hod polenom do diaľky, strieľanie z praku, či klobúkový tanec. Vidiecke aktivity sú vhodné pre všetky vekové kategórie.   

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Pamätáte si ešte školské branné cvičenia? Vráťte sa s nami sa do starých dobrých offline časov a vyskúšajte si tento retro geocaching s buzolou. Vďaka programu navštívite tie najkrajšie miesta v okolí a budete mať možnosť sa s kolegami výborne porozprávať.    

0 Hodnotenie/Hodnotenia
Ukazuje 1 - 9 z 9 položiek