Divoká Voda, Bratislava - Čunovo

Areál Divokej vody v Čunove je dostupný MHD z Bratislavy, má vynikajúci pomer cena/kvalita a okrem väčšiny teambuildingových programov sa tu dajú realizovať aj vodné športy.

Divoká Voda, Bratislava - Čunovo 

V tejto kategórii je 10 produktov.

Areál Divoká Voda sa nachádza v Bratislavskej mestskej časti Čunovo približne 20km od centra mesta. V areáli je dostatok parkovacích miest a je dostupný aj autobusovou linkou číslo 90.  V areáli sa nachádza 3 hviezdičkový hotel s výbornou reštauráciou a nadštandardnou výbavou najmä na športové aktivity.    

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Teamspirit na jednej lodi je zameraný na spoluprácu v tíme a rozvoj technického myslenia. Aktivity sú spojené s vodou, a preto je program vhodný ako osvieženie na teplé letné dni. Dokáže váš tím skonštruovať loď, ktorá dopláva až do cieľa?   

1 Hodnotenie/Hodnotenia

Spoznajte svojich kolegov! Ak začleňujete nových zamestnancov, ste z rôznych kútov Slovenska, či Európy alebo máte virtuálny tím, je tento teambuilding určený práve pre vás.  Vďaka zvolenej téme a aktivitám sa uvoľníte, dozviete sa o sebe viac, zlepšíte si komunikáciu a upevníte dôveru. Vybudujete tak základy pre dobré fungovanie tímu.

1 Hodnotenie/Hodnotenia

Chcete lepšie zvládať zmeny? Zmenami prechádzajú všetky podniky, preto je veľmi dôležité ich zvládať. Pri tomto teambuildingu si prejdeme základné princípy, následne ich vyskúšame v praxi a zhodnotíme ako sa nám darilo.  Tému odporúčame všetkým tímom, ktoré aktuálne prechádzajú dôležitými zmenami.    

1 Hodnotenie/Hodnotenia

Ste virtuálny tím a potrebujete sa lepšie spoznať? Program je vhodný pre všetky tímy, ktoré spolupracujú, no nemajú bežne čas sa osobne stretnúť. Cieľom aktivity je sa prejsť, zvládnuť aktivity zamerané na komunikácii a spolupráce v tíme a nájsť poklad. Účastníci v tomto programe majú ideálnu príležitosť sa porozprávať a spoznať. Poďte reálne spoznať...

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Zahrajte si v tímoch spoločenské hry v netradičnom prevedení. Členovia tímu sa stávajú súčasťou hry, napr. číslami v obrovskom SUDOKU. Tímové hry sú vhodné pre všetky vekové kategórie a do každého počasia.   

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Veľmi jednoduchá a zároveň zábavná teamová aktivita, ktorú možno reazitovať v prírode i v meste. Vašou úlohou je zorientovať sa na mape a v teréne, pomocou GPS a nájsť "kešky„ ukryté na trase. Popri tom navštívite tie najkrajšie miesta v okolí a budete mať možnosť sa s kolegami výborne porozprávať.  Program taktiež zahŕňa teambuildingové aktivity podľa...

1 Hodnotenie/Hodnotenia

Program je zameraný najmä na posilnenie dôvery v tíme. Na začiatku sa naučíte základy istenia a následne si ich vyskúšate aj v praxi. Okrem nízkych lanových prekážok absolvujete aj tímové pozemné aktivity, kde bude potrebné ťahať za jedno lano. Vznikne tak príjemný mix aktivít, ktorý od vás bude vyžadovať dôveru, komunikáciu a spoluprácu.   

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Manuálna práca a drevorubačské aktivity sú ideálnym protikladom ku práci za počítačom, či po školení. Vyskúšajte si s nami aktivity ako hod polenom do diaľky, strieľanie z praku, či klobúkový tanec. Vidiecke aktivity sú vhodné pre všetky vekové kategórie.   

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Pamätáte si ešte školské branné cvičenia? Vráťte sa s nami sa do starých dobrých offline časov a vyskúšajte si tento retro geocaching s buzolou. Vďaka programu navštívite tie najkrajšie miesta v okolí a budete mať možnosť sa s kolegami výborne porozprávať.    

0 Hodnotenie/Hodnotenia
Ukazuje 1 - 10 z 10 položiek