Lokality

Hľadáte priestor na Váš firemný event, temabuilding, alebo inú akciu? Tu je niekoľko inšpirácií.

Lokality 

V tejto kategórii je 3 produktov.

Podkategórie

Modra - Zoška

Do prírodnej scenérie listnatých lesov Malých Karpát je vsadená Chata Zoška vzdialená od hlavného mesta Bratislava len 30 km.

Divoká Voda,...

Areál Divokej vody v Čunove je dostupný MHD z Bratislavy, má vynikajúci pomer cena/kvalita a okrem väčšiny teambuildingových programov sa tu dajú realizovať aj vodné športy.

Rozálka, Pezinok

Areál Rozálka v Pezinku sa nachádza kúsok od centra Pezinka. Zároveň je na vínnej ceste na úpätí Malých Karpát, čo vytvára ideálnu kombináciu pre najrôznejšie tímové aktivity. Výnimočnosť lokality dopĺňa trojhviezdičkový hotel s rozsiahlym jazdeckým areálom. 

Ďalšie lokality

Katalóg lokalít 

V katalógu budú postupne pribúdať lokality, kde sme eventy realizovali a lokality, ktoré sa nám ako eventový priestor páčia.

Vďaka obhliadke a kontaktom na event manažérov daných lokalít vieme rýchlejšie preveriť podmienky pre Vaše podujatie.

Samozrejme však radi zrealizujeme Váš event aj vo Vami navrhnutej lokalite.

Kontaktujte nás, aby sme Vám mohli poradiť. 

Areál Divoká Voda sa nachádza v Bratislavskej mestskej časti Čunovo približne 20km od centra mesta. V areáli je dostatok parkovacích miest a je dostupný aj autobusovou linkou číslo 90. V areáli sa nachádza 3 hviezdičkový hotel s výbornou reštauráciou a nadštandardnou výbavou najmä na športové aktivity.   

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Areál Rozálka sa nachádza v Pezinskej mestskej časti Stará hora približne 2 km od centra mesta, 20 km z Bratislavy. V areáli a okolí je dostatok parkovacích miest a je dostupný aj autobusom. V areáli sa nachádza 3 hviezdičkový hotel s výbornou reštauráciou a nadštandardnou výbavou najmä na športové aktivity a jazdu na koni.   

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Do prírodnej scenérie listnatých lesov Malých Karpát je vsadená Chata Zoška vzdialená centra Bratislavy len 30 km. V pokojnom horskom prostredí tu nájdete pohodlie, zábavu, bohatý výber tradičných slovenských jedál, relaxačné možnosti a milý personál. Veľkou výhodou chaty Zoška je pomer ceny a kvality. Ideálne pre skupiny od 20 do 150 osôb.   

0 Hodnotenie/Hodnotenia
Ukazuje 1 - 3 z 3 položiek