Tvorivé teambuildingy

Teambuilding je zameraný na určitú tímovú kompetenciu ako je dôvera, komunikácia, spolupráca a podobne. Zásadný význam tu majú kvalitní inštruktori a tímová spätná väzba, ktorá pomôže preniesť skúsenosti z hravej aktivity do pracovného života.

Tvorivé teambuildingy 

V tejto kategórii je 14 produktov.
na stránku

Mosty sú symbolom spojenia a priateľstva. Podarí sa Vám vytvoriť most z papiera a prepraviť autíčko na ovládanie z jednej strany na druhú? U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom.

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Program je adaptovaný na IT slovník. Pri lezeckých aktivitách budeme online, budeme sa snažiť prejsť cez firewall, pri kresaní ohňa bude cieľom spáliť bug(a) v systéme, a podobne.  Vybraný program prináša príjemný mix zaujímavých aj oddychových aktivít, ktoré Vás zaručene vtiahnu do deja a zároveň zlepšia dôveru, komunikáciu a spoluprácu v tíme.   

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Ste virtuálny tím a potrebujete sa lepšie spoznať? Program je vhodný pre všetky tímy, ktoré spolupracujú, no nemajú bežne čas sa osobne stretnúť. Cieľom aktivity je sa prejsť, zvládnuť aktivity zamerané na komunikácii a spolupráce v tíme a nájsť poklad. Účastníci v tomto programe majú ideálnu príležitosť sa porozprávať a spoznať. Poďte reálne spoznať...

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Teamspirit na jednej lodi je zameraný na spoluprácu v tíme a rozvoj technického myslenia. Aktivity sú spojené s vodou, a preto je program vhodný ako osvieženie na teplé letné dni. Dokáže váš tím skonštruovať loď, ktorá dopláva až do cieľa?   

1 Hodnotenie/Hodnotenia
Ukazuje 11 - 14 z 14 položiek