Tvorivé teambuildingy

Teambuildingy a workshopy so spätnou väzbou, neformálne vzdelávanie - TEAMSPIRIT.sk

Teambuilding je zameraný na určitú tímovú kompetenciu ako je dôvera, komunikácia, spolupráca a podobne. Zásadný význam tu majú kvalitní inštruktori a tímová spätná väzba, ktorá pomôže preniesť skúsenosti z hravej aktivity do pracovného života.

Tvorivé teambuildingy 

V tejto kategórii je 8 produktov.

Big Picture Teamspirit Big Picture je zameraný na rozvoj tvorivosti a kooperáciu. Úlohou tímov je namaľovať obraz zložený z viacerých menších obrázkov, vznikne tak spoločné dielo. Čo keby ste na teambuildingu namiesto súťaženia všetci spolupracovali? Námet vyberieme spoločne.

25 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné na objednávku

Kreatívny teambuilding. Mosty sú symbolom spojenia a priateľstva, pomáhajú preklenúť dva inak nedostupné brehy. Spoločne sa pokúsime nielen postaviť jednotlivé mosty, ale ich aj spojiť cestou a prepojiť tak prácu jednotlivých tímov.  U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a koordinátorom.   

30 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Tvorivý teambuilding. Potrubie umožňuje prenos vody, plynu a pri kábloch i informácií z miesta A do miesta B. Podarí sa Vášmu tímu postaviť z prideleného materiálu potrubie, ktoré umožní bezpečnú prepravu golfovej loptičky do cieľa bez toho, aby ste sa konštrukcie po ukončení stavby dotýkali?

25 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Zvládanie zmien v tímovej práci. Zmenami prechádzajú všetky podniky, preto je veľmi dôležité ich zvládať. Pri tomto teambuildingu si prejdeme základné princípy, následne ich vyskúšame v praxi a zhodnotíme ako sa nám darilo.    

40 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Odporúčame pred objednaním overiť termín.

Teamové hry s lanom  Program je zameraný najmä na posilnenie dôvery v tíme. Okrem nízkych lanových prekážok absolvujete aj tímové aktivity, kde bude potrebné ťahať za jedno lano. Vznikne tak príjemný mix aktivít, ktorý od vás bude vyžadovať dôveru, komunikáciu a spoluprácu.   

30 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Odporúčame pred objednaním overiť termín.

Stavba plavidla. Teamspirit na jednej lodi je zameraný na spoluprácu v tíme a rozvoj technického myslenia. Aktivity sú spojené s vodou, a preto je program vhodný ako osvieženie na horúce letné dni. Dokáže váš tím skonštruovať loď, ktorá dopláva až do cieľa?   

50 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Odporúčame vopred overiť termín.

Teambuildingová detektívka Teamspirit Čierne historky je mysteriózny, kreatívny a zábavný program ideálny na odreagovanie po ťažkom pracovnom dni. Vytvoríte vlastný príbeh. Na inšpiráciu vás čaká 50 čiernych historiek, 40 mŕtvol, 30 zločinov, 20 vrážd a 10 samovrážd. Ako sa to všetko mohlo stať? Nato spoločne prídeme!  

25 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Odporúčame pred objednaním overiť termín.

Teambuilding u Vás. Hravé aktivity vám pomôžu posilniť teamové kompetencie. Šetrite čas aj peniaze a venujte sa tomu, čo je pre vás naozaj dôležité. Podporte spoluprácu, komunikáciu, alebo kreatívne myslenie priamo u vás v zasadačke.   

300 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné
Ukazuje 1 - 8 z 8 položiek