Prenájom aktivít

Požičovňa tímových aktivít, atrakcií a hier na eventy.

Hľadáte zábavnú aktivitu, ktorú si chcete vyskúšať? Stačí si ju od nás požičať a o všetko sa už postaráme my.

TEAMSPIRIT.sk

Prenájom aktivít 

V tejto kategórii je 10 produktov.

Lukostreľba na kľúč. Lukostreľba je obľúbená aktivita na firemné aj súkromné akcie. Od nás dostanete lukostreľbu ako kompletný balíček "na kľúč".  Náš inštruktor k Vám príde a pripraví stanovište. Následne Vám všetko vysvetlí, dohliadne na bezpečnosť a naučí Vás strieľať z luku, prípadne zorganizuje aj menšiu súťaž. Po skončení vyhodnotí výsledky a znova...

200 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia

Streľba zo vzduchovky a vzduchovej pištole. U nás k samotnej zbrani dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť.    

200 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Indiánska fúkačka Výhodou "fúkačky" oproti ostatným streleckým aktivitám je, že väčšina ľudí z tejto zbrane ešte nestrieľala. U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť.   

200 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Prak / Mega prak Streľba z praku na plechovky, alebo s paintballovými guličkami je jednoduchá a pritom veľmi zábavná aktivita.  U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť.   

200 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Lanové prekážky Nízke lanové prekážky sú veľmi obľúbenou aktivitou na budovanie dôvery v tíme. Jedná sa o fyzicky nenáročné prekážky, na ich prekonanie nepotrebujete silu ale koordináciu pohybov. Existuje veľa typov nízkych lanových prekážok, radi Vám poradíme ktorú vybrať. U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným...

300 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Atrakcia na event. Bungee running je akčná silová aktivita vhodná hlavne pre súťaživých účastníkov. Úlohou je dosiahnúť čo najďalej pričom Vás späť ťahajú bungee laná. U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť.  

200 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Hry na párty. Pivné súťaže sú hry z rôznych krajín, ktoré sa bežne hrávajú v krčmách. Ide tu hlavne o zábavu, všetky sú fyzicky nenáročné, ideálne na posedenie s priateľmi alebo kolegami. U nás dostanete okrem hry samotnej aj animátora, ktorý sa postará o dodržiavanie pravidiel a motiváciu hráčov.   

300 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Stolné hry na event. XXL hry sú inšpirované klasickými stolnými hrami, namieste figúrok však stoja účastníci hry a stávajú sa tak jej súčasťou. Hry sú zábavné a fyzicky nenáročné, väčšinu z nich je možné absolvovať indoor aj outdoor. U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj...

150 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Klasické tímové hry, tímové lyže, fúrikové preteky, potrubie či hry s lanom Hľadáte rokmi osvedčené tímové aktivity? Ste na správnom mieste.  Tieto "klasiky" fungujú pri 99% tímov.   

150 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Teambuilding u Vás. Hravé aktivity vám pomôžu posilniť teamové kompetencie. Šetrite čas aj peniaze a venujte sa tomu, čo je pre vás naozaj dôležité. Podporte spoluprácu, komunikáciu, alebo kreatívne myslenie priamo u vás v zasadačke.   

300 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné
Ukazuje 1 - 10 z 10 položiek