Prenájom aktivít

Požičovňa tímových aktivít, atrakcií a hier na eventy.

Hľadáte zábavnú aktivitu, ktorú si chcete vyskúšať? Stačí si ju od nás požičať a o všetko sa už postaráme my.

TEAMSPIRIT.sk

Prenájom aktivít 

V tejto kategórii je 11 produktov.
na stránku

Vianočné tvorivé dielne Remeselné dielne sú obľúbené najmä na vianočným a mikulášskym večierkoch, či už pre deti alebo dospelých. Náročnosť je možné prispôsobiť, tak aby boli zaujímavé pre každú cieľovú skupinu, dokonca aj pre pánov. Vyskúšajte si vytvoriť vlastnými rukami vianočné ozdoby, sviečku, alebo búdku pre vtáčiky.   

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Lukostreľba na kľúč. Lukostreľba je obľúbená aktivita na firemné aj súkromné akcie. Od nás dostanete lukostreľbu ako kompletný balíček "na kľúč".  Náš inštruktor k Vám príde a pripraví stanovište. Následne Vám všetko vysvetlí, dohliadne na bezpečnosť a naučí Vás strieľať z luku, prípadne zorganizuje aj menšiu súťaž. Po skončení vyhodnotí výsledky a znova...

200 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia

Streľba zo vzduchovky a vzduchovej pištole. U nás k samotnej zbrani dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť.    

200 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Indiánska fúkačka Výhodou "fúkačky" oproti ostatným streleckým aktivitám je, že väčšina ľudí z tejto zbrane ešte nestrieľala. U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť.   

200 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Prak / Mega prak Streľba z praku na plechovky, alebo s paintballovými guličkami je jednoduchá a pritom veľmi zábavná aktivita.  U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť.   

200 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Lanové prekážky Nízke lanové prekážky sú veľmi obľúbenou aktivitou na budovanie dôvery v tíme. Jedná sa o fyzicky nenáročné prekážky, na ich prekonanie nepotrebujete silu ale koordináciu pohybov. Existuje veľa typov nízkych lanových prekážok, radi Vám poradíme ktorú vybrať. U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným...

300 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Atrakcia na event. Bungee running je akčná silová aktivita vhodná hlavne pre súťaživých účastníkov. Úlohou je dosiahnúť čo najďalej pričom Vás späť ťahajú bungee laná. U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť.  

200 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Hry na párty. Pivné súťaže sú hry z rôznych krajín, ktoré sa bežne hrávajú v krčmách. Ide tu hlavne o zábavu, všetky sú fyzicky nenáročné, ideálne na posedenie s priateľmi alebo kolegami. U nás dostanete okrem hry samotnej aj animátora, ktorý sa postará o dodržiavanie pravidiel a motiváciu hráčov.   

300 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Stolné hry na event. XXL hry sú inšpirované klasickými stolnými hrami, namieste figúrok však stoja účastníci hry a stávajú sa tak jej súčasťou. Hry sú zábavné a fyzicky nenáročné, väčšinu z nich je možné absolvovať indoor aj outdoor. U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj...

150 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Klasické tímové hry, tímové lyže, fúrikové preteky, potrubie či hry s lanom Hľadáte rokmi osvedčené tímové aktivity? Ste na správnom mieste.  Tieto "klasiky" fungujú pri 99% tímov.   

150 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné
Ukazuje 1 - 10 z 11 položiek