Zábavné teamspirity

Teamspirit, teda tímový duch sa najlepšie utužuje pri zážitkoch, na ktoré budete ešte dlho spomínať. Vyskúšajte si niektoré z nich!

Zábavné teamspirity 

V tejto kategórii je 12 produktov.
na stránku

Vymeňte klasický teambuilding za aktívny oddych v zimnej prírode! Pridajte sa k nám na výlet na snežniciach a vychutnajte si čaj s rumom na horskej chate. Ukážeme si aj ako funguje lavínový vyhľadávač a povieme si o základoch bezpečného pohybu v prírode.   

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Veľmi jednoduchá a zároveň zábavná teamová aktivita, ktorú možno realizovať v prírode. Vašou úlohou je zorientovať sa na mape a v teréne, pomocou GPS a nájsť "kešky„ ukryté na trase. Popri tom navštívite tie najkrajšie miesta v okolí a budete mať možnosť sa s kolegami výborne porozprávať.  Program taktiež zahŕňa teambuildingové aktivity podľa Vášho...

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Veľmi jednoduchá a zároveň zábavná teamová aktivita, ktorú možno reazitovať v prírode i v meste. Vašou úlohou je zorientovať sa na mape a v teréne, pomocou GPS a nájsť "kešky„ ukryté na trase. Popri tom navštívite tie najkrajšie miesta v okolí a budete mať možnosť sa s kolegami výborne porozprávať.  Program taktiež zahŕňa teambuildingové aktivity podľa...

1 Hodnotenie/Hodnotenia

Vžite sa do roly detektívov a vyriešte prípad vraždy majora Zemana! Spolupracujte v tímoch na zaujímavých úlohách v štýle escape room. Vyskúšajte si analýzu miesta činu, nájdite stopy a odhaľte vraha. Atmosféru dopĺňajú dobové kostýmy inštruktorovasocialistická výzdoba.   

1 Hodnotenie/Hodnotenia

Manuálna práca a drevorubačské aktivity sú ideálnym protikladom ku práci za počítačom, či po školení. Vyskúšajte si s nami aktivity ako hod polenom do diaľky, strieľanie z praku, či klobúkový tanec. Vidiecke aktivity sú vhodné pre všetky vekové kategórie.   

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Zahrajte si v tímoch spoločenské hry v netradičnom prevedení. Členovia tímu sa stávajú súčasťou hry, napr. číslami v obrovskom SUDOKU. Tímové hry sú vhodné pre všetky vekové kategórie a do každého počasia.   

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Vitajte v Bratislave!Poďme si zahrať hru, kde si prejdeme všetky zaujímavé miesta a užijeme si niekoľko celkom nových zážitkov. Na začiatok dostanete mapku a zoznam úloh. Užijete si kopu zábavy spolu so svojimi kolegami, či kamarátmi! Potrebujete viac inšpirácie? Víťazný tím získa ďalšie dobrodružstvo!   

1 Hodnotenie/Hodnotenia

Teamspirit Čierne historky je mysteriózny, kreatívny a zábavný program ideálny na odreagovanie po ťažkom pracovnom dni. Vytvoríte vlastný príbeh. Na inšpiráciu vás čaká 50 čiernych historiek, 40 mŕtvol, 30 zločinov, 20 vrážd a 10 samovrážd. Ako sa to všetko mohlo stať? Nato spoločne prídeme!   

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Pamätáte si ešte školské branné cvičenia? Vráťte sa s nami sa do starých dobrých offline časov a vyskúšajte si tento retro geocaching s buzolou. Vďaka programu navštívite tie najkrajšie miesta v okolí a budete mať možnosť sa s kolegami výborne porozprávať.    

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Ideálny teamspirit v centre Bratislavy na schladenie prepracovaných hláv. Vyskúšajte si rôzne druhy kajakov pod dohľadom skúseného inštruktora a zistite s ktorým kolegom sa vám najlepšie sedí v jednej lodi. Program riadi skúsený inštruktor, ktorý zároveň dohliadne aj na Vašu bezpečnosť.  Budete si môcť vyskúšať rôzne druhy kajakov: morský, turistický,...

0 Hodnotenie/Hodnotenia
Ukazuje 1 - 10 z 12 položiek