Vyberte si zážitok na lane, vode alebo snehu:

Hľadáte dobrodružstvo v prírode? Ak máte radi outdoorové aktivity a nevadí vám trochu sa spotiť či zmoknúť, ste na správnom mieste. Každá sezóna má svoje čaro, stačí si len vybrať.

Vyberte si zážitok na lane, vode alebo snehu: 

V tejto kategórii je 13 produktov.

Podkategórie

Splavy a škola...

Splav Dunaj, Malý Dunaj, Ramená Dunaja, alebo škola kajakovania.

Vyskúšajte si školu kajakovania, splav Dunaja, alebo jeho ramien, či inú rieku na Slovensku.

Ferraty a lezenie

Kurz lezenia a istenia na umelej či prírodnej stene a Via ferrata.

Poďte s nami na ferratu, alebo sa naučte liezť a istiť na prírodných aj umelých stenách. 

Skialp a snežnice

Skialp výlet, alebo snežnice na Ďumbier a Chopok 

Poď si užiť sneh! Požičiame Ti výbavu a vyskúšaš si skialp, alebo snežnice a absolvuješ úvodný lavínový kurz s inštruktorom. 

Rafting Slovensko,...

Rafting a canyoning Slovensko, Slovinsko a Rakúsko

Vychutnajte si rafting na Slovensku, v Rakúsku, alebo v Slovinsku. Zájazd Vám vhodne doplní turistika, canyoning, alebo ferrata v okolí.

Skoky

Kyvadlový zoskok z mosta

Poďte si s nami skočiť z mosta!

na stránku

Poďte si vyskúšať nové ferratové cesty do Maďarska. V oblasti nájdete 6 ciest od ľahkého B po náročné E. Dostupnosť od parkoviska je výborná. Odporúčame ľuďom, ktorý majú radi túry a nemajú čas na detailné plánovanie.   

0 Hodnotenie/Hodnotenia

O programe Chcete si vyskúšať rafting na relatívne ľahkej vode na Slovensku? Poďte s nami splaviť Prielom Hornádu. Je to unikátna lokalita s jedinečnou prírodnou scenériou pre verejnosť otvorená iba nedávno.  Zájazd je vhodný pre všetkých aktívnych ľudí. Ak máte skúsenosť s vodáctvom je to určite výhoda, no splav zvládne každý, kto je aspoň trošku šikovný...

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Ideálny teamspirit v centre Bratislavy na schladenie prepracovaných hláv. Vyskúšajte si rôzne druhy kajakov pod dohľadom skúseného inštruktora a zistite s ktorým kolegom sa vám najlepšie sedí v jednej lodi. Program riadi skúsený inštruktor, ktorý zároveň dohliadne aj na Vašu bezpečnosť.  Budete si môcť vyskúšať rôzne druhy kajakov: morský, turistický,...

0 Hodnotenie/Hodnotenia
Ukazuje 11 - 13 z 13 položiek