Pre skupiny a teamy ponúkame:

Teambuildingové a teamspiritové aktivity tvoria komplexný program, ktorý zvyšuje motiváciu a lojalitu zamestnancov. Zlepšujú spoluprácu a pomáhajú udržať kvalifikovaných pracovníkov. Či už sa jedná o hĺbkovo zameraný teambuilding na posilnenie určitej tímovej kompetencie, alebo o zábavnejší teamspirit, u nás si je z čoho vybrať.

Pre skupiny a teamy ponúkame: 

V tejto kategórii je 42 produktov.

Podkategórie

Zábavné teamspirity

Teamspirit, teda tímový duch sa najlepšie utužuje pri zážitkoch, na ktoré budete ešte dlho spomínať. Vyskúšajte si niektoré z nich!

Tvorivé teambuildingy

Teambuilding je zameraný na určitú tímovú kompetenciu ako je dôvera, komunikácia, spolupráca a podobne. Zásadný význam tu majú kvalitní inštruktori a tímová spätná väzba, ktorá pomôže preniesť skúsenosti z hravej aktivity do pracovného života.

Prenájom aktivít

Hľadáte zábavnú aktivitu, ktorú si chcete vyskúšať? Stačí si ju od nás požičať.

Lokality

Hľadáte priestor na Váš firemný event, temabuilding, alebo inú akciu? Tu je niekoľko inšpirácií.

Zimný Teambuilding a...

V tejto kategórii nájdete inšpirácie na teambuilding a program pre firemné skupiny v zime indoor aj outdoor. 

Zimný program pre firmy

Veríme, že okrem reštaurácie a kapely je aj v zime dôležitý kvalitný program, ktorý pomôže utužiť spoluprácu v tíme. Preto sme pre Vás pripravili výber aktivít, ktoré si môžete na Váš event ľahko objednať.

Vianočné a mikulášske večierky

Program na Vianočnej párty môže byť zaujímavý a kreatívny zároveň. Z našej ponuky odporúčame najmä kreatívne aktivity na spestrenie párty, ako je stavanie perníkového domčeka, alebo maľovanie spoločného plátna.

Perníkový Domček

Zapojte svoju kreatívnu stránku počas Mikulášskeho, či vianočného večierka a postavte perníkový domček.

Je to tak jednoduché, že to zvládu aj deti. Na druhej strane sú kreatívne možnosti neobmedzené a preto je program pre každého zaujímavý.

Veľkou výhodou je možnosť čokoľvek z použitých ingrediencí zjesť.

Big Picture

Program je zameraný na rozvoj tvorivosti a kooperáciu. Úlohou tímov je namaľovať obraz zložený z viacerých menších obrázkov, vznikne tak spoločné dielo.

Čo keby ste na teambuildingu namiesto súťaženia všetci spolupracovali? Námet vyberieme spoločne.

Aktivita je ideálna aj ako program na vianočný večierok - namaľujte si vianočný stromček a zoberte do firmy.

Remeselné dielne

Remeselné dielne sú obľúbené najmä na vianočným a mikulášskym večierkoch, či už pre deti alebo dospelých. Náročnosť je možné prispôsobiť, tak aby boli zaujímavé pre každú cieľovú skupinu, dokonca aj pre pánov. Vyskúšajte si vytvoriť vlastnými rukami vianočné ozdoby, sviečku, alebo búdku pre vtáčiky. 

Zimný teambuilding

Ak chcete aj v zime vypadnúť z kancelárie a utužiť spoluprácu, tak ste na správnom mieste! Vyskúšajte napríklad našu aktivitu Zimný geocaching, alebo výlet na snežniciach a inšpirujte sa pre Váš firemný team building!

Teamspirit na snežniciach

Vymeňte klasický teambuilding za aktívny oddych v zimnej prírode! Pridajte sa k nám na výlet na snežniciach a vychutnajte si čaj s rumom na horskej chate.

Ukážeme si aj ako funguje lavínový vyhľadávač a povieme si o základoch bezpečného pohybu v prírode.

Teamspirit na snežniciach

Vymeňte klasický teambuilding za aktívny oddych v zimnej prírode! Pridajte sa k nám na výlet na snežniciach a vychutnajte si čaj s rumom na horskej chate.

Ukážeme si aj ako funguje lavínový vyhľadávač a povieme si o základoch bezpečného pohybu v prírode.

na stránku

Veľmi jednoduchý splav v príjemnom prírodnom prostredí Dunajských ramien. Očarí Vás najmä priehľadná voda, krásna príroda a pohoda na skok od Bratislavy. 

1 Hodnotenie/Hodnotenia

Splav miest ako je Devín, Karloveská Zátoka, alebo centrum Bratislavy je jedinečným zážitkom, ktorý by mal absolvovať každý. Známe miesta uvidíte z celkom novej perspektívy a je možné, že sa do splavovania zamilujete.

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Do prírodnej scenérie listnatých lesov Malých Karpát je vsadená Chata Zoška vzdialená centra Bratislavy len 30 km. V pokojnom horskom prostredí tu nájdete pohodlie, zábavu, bohatý výber tradičných slovenských jedál, relaxačné možnosti a milý personál. Veľkou výhodou chaty Zoška je pomer ceny a kvality. Ideálne pre skupiny od 20 do 150 osôb.   

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Program je adaptovaný na IT slovník. Pri lezeckých aktivitách budeme online, budeme sa snažiť prejsť cez firewall, pri kresaní ohňa bude cieľom spáliť bug(a) v systéme, a podobne.  Vybraný program prináša príjemný mix zaujímavých aj oddychových aktivít, ktoré Vás zaručene vtiahnu do deja a zároveň zlepšia dôveru, komunikáciu a spoluprácu v tíme.   

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Výhodou "fúkačky" oproti ostatným streleckým aktivitám je tá, že väčšina ľudí z tejto zbrane ešte nestrieľala. U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť. Cena od: 150€ Možnosti Kontakt

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Podarí sa Vám vytvoriť lanovku z lezeckých lán a dostať svoj tím na druhú stranu rieky, čí priepasti? Aktivita je vhodná pre technicky a fyzicky zdatných ľudí, ktorí sa neboja výziev. U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť. 

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Bungee running je akčná silová aktivita vhodná hlavne pre súťaživých účastníkov. Úlohou je dosiahnúť čo najďalej pričom Vás späť ťahajú bungee laná. U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť. Cena od: 150€ Možnosti Kontakt

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Postavte MEGA prak a zasiahnite cieľ! U nás dostanete kompletný balíček s potrebným materiálom a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť.  Cena od: 150€ Možnosti Kontakt

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Pamätáte si ešte školské branné cvičenia? Vráťte sa s nami sa do starých dobrých offline časov a vyskúšajte si tento retro geocaching s buzolou. Vďaka programu navštívite tie najkrajšie miesta v okolí a budete mať možnosť sa s kolegami výborne porozprávať.    

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Mosty sú symbolom spojenia a priateľstva. Podarí sa Vám vytvoriť most z papiera a prepraviť autíčko na ovládanie z jednej strany na druhú? U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom.

0 Hodnotenie/Hodnotenia
Ukazuje 31 - 40 z 42 položiek