Pre skupiny a teamy ponúkame:

Teambuldingy, firemné akcie a eventy - TEAMSPIRIT.sk

Teambuildingové a teamspiritové aktivity tvoria komplexný program, ktorý zvyšuje motiváciu a lojalitu zamestnancov. Zlepšujú spoluprácu a pomáhajú udržať kvalifikovaných pracovníkov. Či už sa jedná o hĺbkovo zameraný teambuilding na posilnenie určitej tímovej kompetencie, alebo o zábavnejší te...

Teambuldingy, firemné akcie a eventy - TEAMSPIRIT.sk

Teambuildingové a teamspiritové aktivity tvoria komplexný program, ktorý zvyšuje motiváciu a lojalitu zamestnancov. Zlepšujú spoluprácu a pomáhajú udržať kvalifikovaných pracovníkov. Či už sa jedná o hĺbkovo zameraný teambuilding na posilnenie určitej tímovej kompetencie, alebo o zábavnejší teamspirit, u nás si je z čoho vybrať.

Viac

Pre skupiny a teamy ponúkame: 

V tejto kategórii je 29 produktov.

Podkategórie

Zábavné teamspirity

Zábavné aktivity pre skupiny a outdoor športy - TEAMSPIRIT.sk

Teamspirit je pocit hrdosti a lojality medzi členmi tímu, ktorý ich motivuje k práci na spoločnom diele. Namiesto prenájmu vecí sa špecializujeme na tímovú spoluprácu a učenie sa cez zážitky. Teamspirit, teda tímový duch sa najlepšie utužuje pri zážitkoch, na ktoré budete ešte dlho spomínať. Vyskúšajte si niektoré z nich!

Tvorivé teambuildingy

Teambuildingy a workshopy so spätnou väzbou, neformálne vzdelávanie - TEAMSPIRIT.sk

Teambuilding je zameraný na určitú tímovú kompetenciu ako je dôvera, komunikácia, spolupráca a podobne. Zásadný význam tu majú kvalitní inštruktori a tímová spätná väzba, ktorá pomôže preniesť skúsenosti z hravej aktivity do pracovného života.

Prenájom aktivít

Požičovňa tímových aktivít, atrakcií a hier na eventy.

Hľadáte zábavnú aktivitu, ktorú si chcete vyskúšať? Stačí si ju od nás požičať a o všetko sa už postaráme my.

TEAMSPIRIT.sk

Lokality

Hľadáte priestor na Váš firemný event, temabuilding, alebo inú akciu? Tu je niekoľko inšpirácií.

na stránku

Poďte sa prejsť, spoznajte najkrajšie miesta v Bratislave, či Malých Karpatoch a vytvoriť si tímový fotoalbum! Rozdelíme vás na tímy a teamleadrom odovzdáme mapku s trasou a fotografie miest, pri ktorých  máte za úlohu odfotiť sa. Ak nájdete všetky miesta a prídete ako prvý, vyhráte! Selfie Contest je ideálny, ak hľadáte jednoduchý a časovo nenáročný...

350 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Odporúčame pred objednaním overiť termín.

Lukostreľba na kľúč. Lukostreľba je obľúbená aktivita na firemné aj súkromné akcie. Od nás dostanete lukostreľbu ako kompletný balíček "na kľúč".  Náš inštruktor k Vám príde a pripraví stanovište. Následne Vám všetko vysvetlí, dohliadne na bezpečnosť a naučí Vás strieľať z luku, prípadne zorganizuje aj menšiu súťaž. Po skončení vyhodnotí výsledky a znova...

200 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia

Stavba plavidla. Teamspirit na jednej lodi je zameraný na spoluprácu v tíme a rozvoj technického myslenia. Aktivity sú spojené s vodou, a preto je program vhodný ako osvieženie na horúce letné dni. Dokáže váš tím skonštruovať loď, ktorá dopláva až do cieľa?   

50 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Odporúčame vopred overiť termín.

Streľba zo vzduchovky a vzduchovej pištole. U nás k samotnej zbrani dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť.    

200 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Prak / Mega prak Streľba z praku na plechovky, alebo s paintballovými guličkami je jednoduchá a pritom veľmi zábavná aktivita.  U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť.   

200 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Lanové prekážky Nízke lanové prekážky sú veľmi obľúbenou aktivitou na budovanie dôvery v tíme. Jedná sa o fyzicky nenáročné prekážky, na ich prekonanie nepotrebujete silu ale koordináciu pohybov. Existuje veľa typov nízkych lanových prekážok, radi Vám poradíme ktorú vybrať. U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným...

300 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Teambuilding cesta okolo sveta. Ak začleňujete nových zamestnancov, ste z rôznych kútov Slovenska, či Európy alebo máte virtuálny tím, je tento teambuilding určený práve pre vás.  Vďaka zvolenej téme a aktivitám sa uvoľníte, dozviete sa o sebe viac, zlepšíte si komunikáciu a upevníte dôveru. Vybudujete tak základy pre dobré fungovanie tímu.    

30 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Odporúčame pred objednaním overiť termín.

Zvládanie zmien v tímovej práci. Zmenami prechádzajú všetky podniky, preto je veľmi dôležité ich zvládať. Pri tomto teambuildingu si prejdeme základné princípy, následne ich vyskúšame v praxi a zhodnotíme ako sa nám darilo.    

40 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Odporúčame pred objednaním overiť termín.

Teambuilding pre virtuálny tím. Stretávate sa iba online a potrebujete sa lepšie spoznať? Cieľom programu je zvládnuť aktivity zamerané na komunikácii a spolupráce v tíme a aktívne spolu stráviť čas. Poďte reálne spoznať svojich "virtuálnych" kolegov!   

35 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Odporúčame pred objednaním overiť termín.

Teamové hry s lanom  Program je zameraný najmä na posilnenie dôvery v tíme. Okrem nízkych lanových prekážok absolvujete aj tímové aktivity, kde bude potrebné ťahať za jedno lano. Vznikne tak príjemný mix aktivít, ktorý od vás bude vyžadovať dôveru, komunikáciu a spoluprácu.   

30 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Odporúčame pred objednaním overiť termín.
Ukazuje 11 - 20 z 29 položiek