Pre skupiny a teamy ponúkame:

Teambuildingové a teamspiritové aktivity tvoria komplexný program, ktorý zvyšuje motiváciu a lojalitu zamestnancov. Zlepšujú spoluprácu a pomáhajú udržať kvalifikovaných pracovníkov. Či už sa jedná o hĺbkovo zameraný teambuilding na posilnenie určitej tímovej kompetencie, alebo o zábavnejší teamspirit, u nás si je z čoho vybrať.

Pre skupiny a teamy ponúkame: 

V tejto kategórii je 42 produktov.

Podkategórie

Zábavné teamspirity

Teamspirit, teda tímový duch sa najlepšie utužuje pri zážitkoch, na ktoré budete ešte dlho spomínať. Vyskúšajte si niektoré z nich!

Tvorivé teambuildingy

Teambuilding je zameraný na určitú tímovú kompetenciu ako je dôvera, komunikácia, spolupráca a podobne. Zásadný význam tu majú kvalitní inštruktori a tímová spätná väzba, ktorá pomôže preniesť skúsenosti z hravej aktivity do pracovného života.

Prenájom aktivít

Hľadáte zábavnú aktivitu, ktorú si chcete vyskúšať? Stačí si ju od nás požičať.

Lokality

Hľadáte priestor na Váš firemný event, temabuilding, alebo inú akciu? Tu je niekoľko inšpirácií.

Zimný Teambuilding a...

V tejto kategórii nájdete inšpirácie na teambuilding a program pre firemné skupiny v zime indoor aj outdoor. 

Zimný program pre firmy

Veríme, že okrem reštaurácie a kapely je aj v zime dôležitý kvalitný program, ktorý pomôže utužiť spoluprácu v tíme. Preto sme pre Vás pripravili výber aktivít, ktoré si môžete na Váš event ľahko objednať.

Vianočné a mikulášske večierky

Program na Vianočnej párty môže byť zaujímavý a kreatívny zároveň. Z našej ponuky odporúčame najmä kreatívne aktivity na spestrenie párty, ako je stavanie perníkového domčeka, alebo maľovanie spoločného plátna.

Perníkový Domček

Zapojte svoju kreatívnu stránku počas Mikulášskeho, či vianočného večierka a postavte perníkový domček.

Je to tak jednoduché, že to zvládu aj deti. Na druhej strane sú kreatívne možnosti neobmedzené a preto je program pre každého zaujímavý.

Veľkou výhodou je možnosť čokoľvek z použitých ingrediencí zjesť.

Big Picture

Program je zameraný na rozvoj tvorivosti a kooperáciu. Úlohou tímov je namaľovať obraz zložený z viacerých menších obrázkov, vznikne tak spoločné dielo.

Čo keby ste na teambuildingu namiesto súťaženia všetci spolupracovali? Námet vyberieme spoločne.

Aktivita je ideálna aj ako program na vianočný večierok - namaľujte si vianočný stromček a zoberte do firmy.

Remeselné dielne

Remeselné dielne sú obľúbené najmä na vianočným a mikulášskym večierkoch, či už pre deti alebo dospelých. Náročnosť je možné prispôsobiť, tak aby boli zaujímavé pre každú cieľovú skupinu, dokonca aj pre pánov. Vyskúšajte si vytvoriť vlastnými rukami vianočné ozdoby, sviečku, alebo búdku pre vtáčiky. 

Zimný teambuilding

Ak chcete aj v zime vypadnúť z kancelárie a utužiť spoluprácu, tak ste na správnom mieste! Vyskúšajte napríklad našu aktivitu Zimný geocaching, alebo výlet na snežniciach a inšpirujte sa pre Váš firemný team building!

Teamspirit na snežniciach

Vymeňte klasický teambuilding za aktívny oddych v zimnej prírode! Pridajte sa k nám na výlet na snežniciach a vychutnajte si čaj s rumom na horskej chate.

Ukážeme si aj ako funguje lavínový vyhľadávač a povieme si o základoch bezpečného pohybu v prírode.

Teamspirit na snežniciach

Vymeňte klasický teambuilding za aktívny oddych v zimnej prírode! Pridajte sa k nám na výlet na snežniciach a vychutnajte si čaj s rumom na horskej chate.

Ukážeme si aj ako funguje lavínový vyhľadávač a povieme si o základoch bezpečného pohybu v prírode.

na stránku

Zapojte svoju kreatívnu stránku počas Mikulášskeho, či vianočného večierka a postavte perníkový domček. Je to tak jednoduché, že to zvládu aj deti. Na druhej strane sú kreatívne možnosti neobmedzené a preto je program pre každého zaujímavý. Veľkou výhodou je možnosť čokoľvek z použitých ingrediencí zjesť. Cena Možnosti Kontakt

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Teamsprit Big Picture je zameraný na rozvoj tvorivosti a kooperáciu. Úlohou tímov je namaľovať obraz zložený z viacerých menších obrázkov, vznikne tak spoločné dielo. Čo keby ste na teambuildingu namiesto súťaženia všetci spolupracovali? Námet vyberieme spoločne. Aktivita je ideálna aj na vianočný večierok - namaľujte si vianočný stromček a zoberte do...

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Veľmi jednoduchá a zároveň zábavná teamová aktivita, ktorú možno realizovať v prírode. Vašou úlohou je zorientovať sa na mape a v teréne, pomocou GPS a nájsť "kešky„ ukryté na trase. Popri tom navštívite tie najkrajšie miesta v okolí a budete mať možnosť sa s kolegami výborne porozprávať.  Program taktiež zahŕňa teambuildingové aktivity podľa Vášho...

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Vymeňte klasický teambuilding za aktívny oddych v zimnej prírode! Pridajte sa k nám na výlet na snežniciach a vychutnajte si čaj s rumom na horskej chate. Ukážeme si aj ako funguje lavínový vyhľadávač a povieme si o základoch bezpečného pohybu v prírode.   

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Veľmi jednoduchá a zároveň zábavná teamová aktivita, ktorú možno reazitovať v prírode i v meste. Vašou úlohou je zorientovať sa na mape a v teréne, pomocou GPS a nájsť "kešky„ ukryté na trase. Popri tom navštívite tie najkrajšie miesta v okolí a budete mať možnosť sa s kolegami výborne porozprávať.  Program taktiež zahŕňa teambuildingové aktivity podľa...

1 Hodnotenie/Hodnotenia

Keramický teambuilding je zameraný na rozvoj tvorivosti a tímovú spoluprácu. Vašou úlohou je vymodelovať z hliny spoločný tímový výtvor, vznikne tak hmotná vec, ktorú si budete môcť zobrať na pamiatku so sebou. Čo keby ste tento krát na teambuildingu nesúťažili, ale vyrobili niečo spolu?   

1 Hodnotenie/Hodnotenia

Remeselné dielne sú obľúbené najmä na vianočným a mikulášskym večierkoch, či už pre deti alebo dospelých. Náročnosť je možné prispôsobiť, tak aby boli zaujímavé pre každú cieľovú skupinu, dokonca aj pre pánov. Vyskúšajte si vytvoriť vlastnými rukami vianočné ozdoby, sviečku, alebo búdku pre vtáčiky. Cena od: 150€ Možnosti Kontakt

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Snowbuilding je zostavený zo zimných outdoor aktivít zameraných na posilnenie tímového ducha. Vyskúšajte si aktivity ako tímové lyže, vyhľadávať s lavínovým prístrojom a založiť oheň kresadlom.   

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Vžite sa do roly detektívov a vyriešte prípad vraždy majora Zemana! Spolupracujte v tímoch na zaujímavých úlohách v štýle escape room. Vyskúšajte si analýzu miesta činu, nájdite stopy a odhaľte vraha. Atmosféru dopĺňajú dobové kostýmy inštruktorovasocialistická výzdoba.   

1 Hodnotenie/Hodnotenia

Pivné súťaže sú hry z rôznych krajín, ktoré sa bežne hrávajú v krčmách. Ide tu hlavne o zábavu, všetky sú fyzicky nenáročné, ideálne na posedenie s priateľmi alebo kolegami. U nás dostanete okrem hry samotnej aj animátora, ktorý sa postará o dodržiavanie pravidiel a motiváciu hráčov. Cena od: 150€ Možnosti Kontakt

0 Hodnotenie/Hodnotenia
Ukazuje 1 - 10 z 42 položiek