Keramický teambuilding

Nový produkt:

Keramický teambuilding je zameraný na rozvoj tvorivosti a tímovú spoluprácu.

Vašou úlohou je vymodelovať z hliny spoločný tímový výtvor, vznikne tak hmotná vec, ktorú si budete môcť zobrať na pamiatku so sebou. Okrem toho si vyskúšate čaro točenia na keramickom kruhu pod vedením majstra a taktiež tímové aktivity zamerané na komunikáciu.

  

Odporúčame pred objednaním overiť termín.

700 €

Základné informácie

 V cene je zahrnuté:

Možnosť dokúpiť:

Program pre 1 tím, max 10 osôb

Dodatočná osoba (20€)

Inštruktori, ktorí aktivity pripravia a vysvetlia

Požičanie pracovného plášťa (5 Eur)

Keramika + 3 aktivity podľa Vášho výberu

Doprava mimo BA kraj

Doprava výrobkov k Vám

Úpravy na mieru:

Súťaž + jej vyhodnotenie

Úprava plánu podujatia Vám na mieru


Téma 

Modelovanie z keramickej hliny pomáha rozvíjať trojrozmerné cítenie, zručnosť, sústredenosť, fantáziu a takisto precvičuje jemnú motoriku prstov. Keramika je tiež jedným z tradičných slovenských remesiel, ktorého základy sa dajú pomerne ľahko naučiť.

Úvod [1 x 15 minút]

V závislosti od toho ako dobre sa váš tím pozna začneme krátkou aktivitou – icebreakingom alebo energizerom. Následne keramický majstrer vysvetlí základy modelovania a tiež si povieme ako bude teambuilding prebiehať.

Aktivity [Keramika + 3 x 20 minút]

Keramika

Počas teambuildingu vám ukážeme a naučíme vás ako pracovať s keramickou hlinou. Pod profesionálnym vedením lektoriek vymodelujete “tímovú kreáciu”. Prvou úlohou je teda dohodnúť sa s kolegami, na akom výtvore budete pracovať.

Zrkadlo

Zábavná tímová úloha vyžadujúca si komunikáciu. Tím je rozdelený na dve skupinky, ich úlohou je namaľovať súčasne dva identické obrazy (napr. snehuliaka), nesmú sa však pozerať čo ten druhý maľuje, iba čím podrobnejšie popísať čo presne idú spraviť.  Nakoniec sa obrazy porovnajú a ukáže sa nám ako to dopadne keď dvaja robia to isté...

Papierová veža

Cieľom hry je postaviť z dostupného materiálu (papier, lepiaca páska, špajdle) čím najvyššiu vežu, ktorá musí samostatne stáť min 15 sekúnd. Tím s najvyššou vežou vyhráva.

Tímové pexeso

Zahrajte si pexeso ako tím. Hráči sa postupne striedajú, musia si pamätať nie len svoje ťahy, ale aj ťahy svojich kolegov aby spolu nahrali čím viac bodov.

Hádaj čo maľujem

Klasická hra, ktorú každý pozná z aktivít. Úlohou je namaľovať bez slov obrázok, zvyšok tímu háda o čo sa jedná. Klasická slová môžeme zameniť za veci a pojmy s ktorými sa stretávate pri práci.

Papierová raketa

Úloha je jasná, postavte papierovú raketu ktorá doletí najďalej. Krása nie je podstatná, iba výkon. Víťaz berie všetko. Táto úloha je zábavná a poslúži ako kompenzácia pre menej tvorivých kolegov.

Strom otlačkov

Spoločná aktivita vhodná na záver. Dostanete k dispozícií veľký čistý výkres s predkresleným stromom, kde si postupne všetci otlačíte ruky/ prsty. Vznikne tak obraz - strom z vašich odtlačkov.

Vyhodnotenie (20 minút)

Všetky hore popísané aktivity vieme vyhodnotiť vo veľmi krátkom čase. Záleží od vás, či vyhodnotíme najtvorivejší tím, alebo bude dôležitejší úspech celej firmy a vyhodnotíme v čom vynikli jednotlivé tímy.

Po vyhodnotení odporúčame ešte nami vedenú spätnú väzbu, alebo aspoň obed, či večeru, kde si znova preberiete silné zážitky z dňa. 

Prečo u nás?

Na rozdiel od umelecký workshopov sa zameriavame na teambuildingy. Pri našom programe si nie len vyskúšate vyrábať keramiku, ale absolvujete aj iné tvorivé aktivity spolu s kolegami.

Okrem toho sa u nás môžete spoľahnúť na jednoduchosť pri vybavovaní akcie. Komunikujete iba s jedným dodávateľom, cena a program sú vopred jasné.

Tešíme sa na váš tím!

Náročnosť Ľahká
Indoor/Outdoor Indoor
Trvanie 2,5h
Minimálny počet osôb 10
Maximálny počet osôb 20
Stav 
2016-10-21

Myšlienka

Myslím si, že to je dobrá myšlienka!

Napíšte hodnotenie

Keramický teambuilding

Keramický teambuilding

Keramický teambuilding je zameraný na rozvoj tvorivosti a tímovú spoluprácu.

Vašou úlohou je vymodelovať z hliny spoločný tímový výtvor, vznikne tak hmotná vec, ktorú si budete môcť zobrať na pamiatku so sebou. Okrem toho si vyskúšate čaro točenia na keramickom kruhu pod vedením majstra a taktiež tímové aktivity zamerané na komunikáciu.

  

Podobné produkty