Rafting Slovensko, Slovinsko a Rakúsko

Rafting a canyoning Slovensko, Slovinsko a Rakúsko

Vychutnajte si rafting na Slovensku, v Rakúsku, alebo v Slovinsku. Zájazd Vám vhodne doplní turistika, canyoning, alebo ferrata v okolí.

Rafting Slovensko, Slovinsko a Rakúsko 

V tejto kategórii je 4 produktov.

O programe Chcete si vyskúšať rafting na relatívne ľahkej vode na Slovensku? Poďte s nami splaviť Prielom Hornádu. Je to unikátna lokalita s jedinečnou prírodnou scenériou pre verejnosť otvorená iba nedávno.  Zájazd je vhodný pre všetkých aktívnych ľudí. Ak máte skúsenosť s vodáctvom je to určite výhoda, no splav zvládne každý, kto je aspoň trošku šikovný...

39 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Odporúčame pred objednaním overiť termín.

Naučte sa kajakovať! S učením Vám pomôže skúsený inštruktor, ktorý zároveň dohliadne aj na Vašu bezpečnosť. V škole kajaku Vám požičiame všetko potrebné vybavenie. Budete si môcť vyskúšať rôzne druhy kajakov: morský, turistický, slalomový, rýchlostný, alebo dvojitý. Zároveň získate možnosť zapojiť sa do ďalších aktivít klubu, ako sú splavy, opekačky a...

15 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Poďte na splav Dunaja na stabilnom plavidle v sprievode inštruktora. Užijete si úplne nový pohľad na panorámu Bratislavy. Z vody uvidíte napríklad Devín, všetky bratislavské mosty a Bratislavský hrad. Určite Vás očarí aj príroda na brehoch a chránené územie ostrova Sihoť.    

30 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Veľmi jednoduchý splav v príjemnom prírodnom prostredí Dunajských ramien. Očarí Vás najmä priehľadná voda, krásna príroda a pohoda na skok od Bratislavy. 

30 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné
Ukazuje 1 - 4 z 4 položiek