Zima jednotlivci na HP 

V tejto kategórii je 5 produktov.

Chcete si vyskúšať zimnú turistiku a nie ste istí, či to bude pre vás to pravé? Pridajte sa k nám na výlet na snežnicach na Ďumbier, vyskúšajte si pohyb v bezpečnom teréne. Ochutnávka zimnej turistiky je určená všetkým, ktorí zvládnu stúpať aspoň 2 hodinky do kopca. Vyskúšate si tiež prácu s lavínovým vyhľadávačom a povieme si o základoch pohybu v zimnom...

80 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Poď s nami na dvojdňový skialpový výlet do Nízkych Tatier! Požičiame Ti lyže aj lyžiarky, ukážeme si ako sa nalepujú pásy a prepína viazanie. Stačí prísť a užiť si to.   

130 € 100 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Znížená cena!
Dostupné

Vyskúšajte si lezenie na indoor stene! S lezením Vám pomôže skúsený inštruktor, ktorý zároveň dohliadne aj na Vašu bezpečnosť. Požičiame Vám všetko potrebné vybavenie. Budete si môcť vyskúšať istenie, naučíme Vás základné uzly a techniku. Odporúčame pre všetkých, ktorí chcú skúsiť lezenie prvý krát a majú strach ísť hneď na prírodnú stenu.     

40 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Vyskúšajte si lezenie na prírodnej skale! S učením Vám pomôže skúsený inštruktor, ktorý zároveň dohliadne aj na Vašu bezpečnosť. Požičiame Vám všetko potrebné vybavenie. Budete si môcť vyskúšať istenie, naučíme Vás základné uzly a techniku. Odporúčame pre všetkých, ktorí chcú skúsiť lezenie vonku, alebo ferraty.   

35 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Chcete si vyskúšať skialpinizmus a nie ste istí, či to bude pre vás to pravé? Pridajte sa k nám na skialpový výlet v Nízkych Tatrách, vyskúšajte si pohyb na požičaných skialpových lyžiach, mimo zjazdovky v bezpečnom teréne. Ochutnávka skialpu je určená všetkým, ktorí zvládajú lyžovanie na červenej zjazdovke a menej náročnú zimnú turistiku.   

65 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné
Ukazuje 1 - 5 z 5 položiek