Tvorivé aktivity a kompexné teamové zadania

Inšpirujte sa našími konštrukčnými aktivitami pre tímy, vytvorte spoločné dielo a pracujte na komplexnom zadaní.

Tvorivé aktivity a kompexné teamové zadania 

V tejto kategórii je 8 produktov.

Potrubie umožňuje prenos vody, plynu a pri kábloch i informácií z miesta A do miesta B. Podarí sa Vášmu tímu postaviť z prideleného materiálu potrubie, ktoré umožní bezpečnú prepravu golfovej loptičky do cieľa bez toho, aby ste sa konštrukcie po ukončení stavby dotýkali? U nás dostanete kompletný balíček s potrebným materiálom a šikovným inštruktorom,...

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Mosty sú symbolom spojenia a priateľstva. Podarí sa Vám vytvoriť most z papiera a prepraviť autíčko na ovládanie z jednej strany na druhú? U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom.

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Podarí sa Vám vytvoriť lanovku z lezeckých lán a dostať svoj tím na druhú stranu rieky, čí priepasti? Aktivita je vhodná pre technicky a fyzicky zdatných ľudí, ktorí sa neboja výziev. U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť. 

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Remeselné dielne sú obľúbené najmä na vianočným a mikulášskym večierkoch, či už pre deti alebo dospelých. Náročnosť je možné prispôsobiť, tak aby boli zaujímavé pre každú cieľovú skupinu, dokonca aj pre pánov. Vyskúšajte si vytvoriť vlastnými rukami vianočné ozdoby, sviečku, alebo búdku pre vtáčiky.

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Teamsprit Big Picture (veľký obraz) je zameraný na rozvoj tvorivosti a tímovú spoluprácu. Vašou úlohou je namaľovať obraz, vznikne tak hmotná vec, ktorú si budete môcť zobrať na pamiatku so sebou.   

0 Hodnotenie/Hodnotenia

Keramický teambuilding je zameraný na rozvoj tvorivosti a tímovú spoluprácu. Vašou úlohou je vymodelovať z hliny spoločný tímový výtvor, vznikne tak hmotná vec, ktorú si budete môcť zobrať na pamiatku so sebou. Okrem toho si vyskúšate čaro točenia na keramickom kruhu pod vedením majstra a taktiež tímové aktivity zamerané na komunikáciu.   

1 Hodnotenie/Hodnotenia

Teamspirit na jednej lodi je zameraný na spoluprácu v tíme a rozvoj technického myslenia. Aktivity sú spojené s vodou, a preto je program vhodný ako osvieženie na teplé letné dni. Dokáže váš tím skonštruovať loď, ktorá dopláva až do cieľa?   

1 Hodnotenie/Hodnotenia

Postavte MEGA prak a zasiahnite cieľ! U nás dostanete kompletný balíček s potrebným materiálom a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť. 

0 Hodnotenie/Hodnotenia
Ukazuje 1 - 8 z 8 položiek