Pre rodiny a deti odporúčame:

Aj kúsok od centra Bratislavy je príproda! Vypnite mobil a zoberte deti kajakovať alebo ich pošlite ku nám na denný tábor.

Pre rodiny a deti odporúčame: 

V tejto kategórii je 8 produktov.

Podkategórie

Denné športové tábory

Prihláste deti na tábor plný adrenalínových a športových zážitkov. Stačí si vybrať z ponuky.

Pre rodičov s deťmi

Chcete športovať so svojimi ďetmi? Ste správne.

Užite si prázdniny! Príďte si k nám vyskúšať kajakovanie, lezenie na stene, lukostreľbu a ďaľšie outdoor aktivity. V spolupráci s najstaršou lodenicou v Bratislave organizujeme i tento rok nezabudnuteľný tábor plný akčných zážitkov. Budú  sa Vám venovať skúsení inštruktori, ktorí sa postarajú o zábavu aj bezpečnosť. Termín 1: 23. - 27.7.2018   

140 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Poďte športovať! Ak chceš pravidelne športovať v partii kamarátov, ale nemáš ambíciu pretekať je akadémia práve pre Teba. Vyskúšaš si niekoľko zaujímavých športov ako kajakovanie, lezenie na skalách, bicyklovanie, lukostreľbu, slackline a ďalšie. So začiatku Ti pomôže skúsený inštruktor a výbavu dostaneš od nás.  Tiež sa môžeš pridať sa k zaujímavým...

50 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Naučte sa kajakovať! S učením Vám pomôže skúsený inštruktor, ktorý zároveň dohliadne aj na Vašu bezpečnosť. Požičiame Vám všetko potrebné vybavenie. Budete si môcť vyskúšať rôzne druhy kajakov: morský, turistický, slalomový, rýchlostný, alebo dvojitý. Zároveň získate možnosť zapojiť sa do ďalších aktivít klubu, ako sú splavy, opekačky a podobne.

15 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Vyskúšajte si lezenie na zaistenej ceste! Poďte na ferratu pohodlne. Získate výbavu, inštruktora a ubytovanie v jednom balíčku. Okrem ferraty si vyskúšate aj základy lezenia na prírodnej skale. Naučíme Vás základné uzly a ako istiť spolulezca. Odporúčame pre všetkých, ktorí chcú skúsiť lezenie, alebo ferraty.   

100 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Veľmi jednoduchý splav v príjemnom prírodnom prostredí Dunajských ramien. Očarí Vás najmä priehľadná voda, krásna príroda a pohoda na skok od Bratislavy. 

30 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Poďte na splav Dunaja na stabilnom plavidle v sprievode inštruktora. Užijete si úplne nový pohľad na panorámu Bratislavy. Z vody uvidíte napríklad Devín, všetky bratislavské mosty a Bratislavský hrad. Určite Vás očarí aj príroda na brehoch a chránené územie ostrova Sihoť.    

30 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Vyskúšajte si lezenie na prírodnej skale! S učením Vám pomôže skúsený inštruktor, ktorý zároveň dohliadne aj na Vašu bezpečnosť. Požičiame Vám všetko potrebné vybavenie. Budete si môcť vyskúšať istenie, naučíme Vás základné uzly a techniku. Odporúčame pre všetkých, ktorí chcú skúsiť lezenie vonku, alebo ferraty.   

35 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Vyskúšajte si lezenie na indoor stene! S lezením Vám pomôže skúsený inštruktor, ktorý zároveň dohliadne aj na Vašu bezpečnosť. Požičiame Vám všetko potrebné vybavenie. Budete si môcť vyskúšať istenie, naučíme Vás základné uzly a techniku. Odporúčame pre všetkých, ktorí chcú skúsiť lezenie prvý krát a majú strach ísť hneď na prírodnú stenu.     

40 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné
Ukazuje 1 - 8 z 8 položiek