Prenájom aktivít

Hľadáte zábavnú aktivitu, ktorú si chcete vyskúšať? Stačí si ju od nás požičať.

Prenájom aktivít 

V tejto kategórii je 13 produktov.
na stránku

Lukostreľba je obľúbená aktivita na firemné aj súkromné akcie. U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť.   

150 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Potrebujete odľahčenie po konferencii, alebo očakávate dážď? Indoor lukostreľba je skvelá alternatíva k tej klasickej.  U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť.   

150 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Streľba zo vzduchovky je tradičná aktivita na akciách pre dospelých aj pre deti. U nás k samotnej zbrani dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť. 

120 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Výhodou "fúkačky" oproti ostatným streleckým aktivitám je tá, že väčšina ľudí z tejto zbrane ešte nestrieľala. U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť.   

120 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Streľba z praku na plechovky, alebo s paintballovými guličkami je jednoduchá a pritom veľmi zábavná aktivita.  U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť. 

120 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Nízke lanové prekážky sú veľmi obľúbenou aktivitou na budovanie dôvery v tíme. Jedná sa o fyzicky nenáročné prekážky, na ich prekonanie nepotrebujete silu ale koordináciu pohybov. Existuje veľa typov nízkych lanových prekážok, radi Vám poradíme ktorú vybrať. U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa...

150 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Bungee running je akčná silová aktivita vhodná hlavne pre súťaživých účastníkov. Úlohou je dosiahnúť čo najďalej pričom Vás späť ťahajú bungee laná. U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť.

150 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Pivné súťaže sú hry z rôznych krajín, ktoré sa bežne hrávajú v krčmách. Ide tu hlavne o zábavu, všetky sú fyzicky nenáročné, ideálne na posedenie s priateľmi alebo kolegami. U nás dostanete okrem hry samotnej aj animátora, ktorý sa postará o dodržiavanie pravidiel a motiváciu hráčov.

100 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

XXL hry sú inšpirované klasickými stolnými hrami, namieste figúrok však stoja účastníci hry a stávajú sa tak jej súčasťou. Hry sú zábavné a fyzicky nenáročné, väčšinu z nich je možné absolvovať indoor aj outdoor. U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť. 

120 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Postavte MEGA prak a zasiahnite cieľ! U nás dostanete kompletný balíček s potrebným materiálom a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť. 

120 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné
Ukazuje 1 - 10 z 13 položiek