Vyberte si zážitok na lane, vode alebo snehu:

Hľadáte dobrodružstvo v prírode? Ak máte radi outdoorové aktivity a nevadí vám trochu sa spotiť či zmoknúť, ste na správnom mieste. Každá sezóna má svoje čaro, stačí si len vybrať.

Vyberte si zážitok na lane, vode alebo snehu: 

V tejto kategórii je 17 produktov.

Podkategórie

Splavy a škola...

Splav Dunaj, Malý Dunaj, Ramená Dunaja, alebo škola kajakovania.

Vyskúšajte si školu kajakovania, splav Dunaja, alebo jeho ramien, či inú rieku na Slovensku.

Ferraty a lezenie

Kurz lezenia a istenia na umelej či prírodnej stene a Via ferrata.

Poďte s nami na ferratu, alebo sa naučte liezť a istiť na prírodných aj umelých stenách. 

Skialp a snežnice

Skialp výlet, alebo snežnice na Ďumbier a Chopok 

Poď si užiť sneh! Požičiame Ti výbavu a vyskúšaš si skialp, alebo snežnice a absolvuješ úvodný lavínový kurz s inštruktorom. 

Rafting Slovensko,...

Rafting a canyoning Slovensko, Slovinsko a Rakúsko

Vychutnajte si rafting na Slovensku, v Rakúsku, alebo v Slovinsku. Zájazd Vám vhodne doplní turistika, canyoning, alebo ferrata v okolí.

Skoky

Kyvadlový zoskok z mosta

Poďte si s nami skočiť z mosta!

na stránku

Poď s nami na dvojdňový skialpový výlet do Nízkych Tatier! Požičiame Ti lyže aj lyžiarky, ukážeme si ako sa nalepujú pásy a prepína viazanie. Stačí prísť a užiť si to.   

130 € 100 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Znížená cena!
Dostupné

Chcete si vyskúšať skialpinizmus a nie ste istí, či to bude pre vás to pravé? Pridajte sa k nám na skialpový výlet v Nízkych Tatrách, vyskúšajte si pohyb na požičaných skialpových lyžiach, mimo zjazdovky v bezpečnom teréne. Ochutnávka skialpu je určená všetkým, ktorí zvládajú lyžovanie na červenej zjazdovke a menej náročnú zimnú turistiku.   

65 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Chcete si vyskúšať zimnú turistiku a nie ste istí, či to bude pre vás to pravé? Pridajte sa k nám na výlet na snežnicach na Ďumbier, vyskúšajte si pohyb v bezpečnom teréne. Ochutnávka zimnej turistiky je určená všetkým, ktorí zvládnu stúpať aspoň 2 hodinky do kopca. Vyskúšate si tiež prácu s lavínovým vyhľadávačom a povieme si o základoch pohybu v zimnom...

80 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Vyskúšajte si lezenie na indoor stene! S lezením Vám pomôže skúsený inštruktor, ktorý zároveň dohliadne aj na Vašu bezpečnosť. Požičiame Vám všetko potrebné vybavenie. Budete si môcť vyskúšať istenie, naučíme Vás základné uzly a techniku. Odporúčame pre všetkých, ktorí chcú skúsiť lezenie prvý krát a majú strach ísť hneď na prírodnú stenu.     

40 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Naučte sa kajakovať! S učením Vám pomôže skúsený inštruktor, ktorý zároveň dohliadne aj na Vašu bezpečnosť. V škole kajaku Vám požičiame všetko potrebné vybavenie. Budete si môcť vyskúšať rôzne druhy kajakov: morský, turistický, slalomový, rýchlostný, alebo dvojitý. Zároveň získate možnosť zapojiť sa do ďalších aktivít klubu, ako sú splavy, opekačky a...

15 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Zoskok z mosta Lafranconi v Bratislave z výšky približne 25 metrov nad hladinou Dunaja. Prekonajte svoj strach a zažite voľný pád! Kyvadlový zoskok prináša dlhší voľný pád a jemnejšie trhuntie pri brzdení ako klasický bungee jumping.    

100 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia

Zoskok z mosta Lafranconi v Bratislave z výšky približne 25 metrov nad hladinou Dunaja. Prekonajte svoj strach a zažite voľný pád! Kyvadlový zoskok prináša dlhší voľný pád a príjemnejšie brzdenie ako klasický bungee jumping.    

11 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia

Skok do tmy je úplne nový level! Zoskok z mosta Lafrancoi v Bratislave je jeden z najobľúbenejších adrenalínových zážitkov. Kyvadlo prináša dlhší voľný pad a príjemnejšie brzdenie ako klasický bungee jumping.  Prekonajte svoj strach a zažite voľný pád!

15 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
In stock

Poďte na splav Dunaja na stabilnom plavidle v sprievode inštruktora. Užijete si úplne nový pohľad na panorámu Bratislavy. Z vody uvidíte napríklad Devín, všetky bratislavské mosty a Bratislavský hrad. Určite Vás očarí aj príroda na brehoch a chránené územie ostrova Sihoť.    

30 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Vyskúšajte si lezenie na prírodnej skale! S učením Vám pomôže skúsený inštruktor, ktorý zároveň dohliadne aj na Vašu bezpečnosť. Požičiame Vám všetko potrebné vybavenie. Budete si môcť vyskúšať istenie, naučíme Vás základné uzly a techniku. Odporúčame pre všetkých, ktorí chcú skúsiť lezenie vonku, alebo ferraty.   

35 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné
Ukazuje 1 - 10 z 17 položiek