Pre skupiny a teamy ponúkame:

Teambuildingové a teamspiritové aktivity tvoria komplexný program, ktorý zvyšuje motiváciu a lojalitu zamestnancov. Zlepšujú spoluprácu a pomáhajú udržať kvalifikovaných pracovníkov. Či už sa jedná o hĺbkovo zameraný teambuilding na posilnenie určitej tímovej kompetencie, alebo o zábavnejší teamspirit, u nás si je z čoho vybrať.

Pre skupiny a teamy ponúkame: 

V tejto kategórii je 39 produktov.

Podkategórie

Teamspirity

Teamspirit, teda tímový duch sa najlepšie utužuje pri zážitkoch, na ktoré budete ešte dlho spomínať. Vyskúšajte si niektoré z nich!

Teambuildingy

Teambuilding je zameraný na určitú tímovú kompetenciu ako je dôvera, komunikácia, spolupráca a podobne. Zásadný význam tu majú kvalitní inštruktori a tímová spätná väzba, ktorá pomôže preniesť skúsenosti z hravej aktivity do pracovného života.

Prenájom aktivít

Hľadáte zábavnú aktivitu, ktorú si chcete vyskúšať? Stačí si ju od nás požičať.

Tvorivé aktivity a...

Inšpirujte sa našími konštrukčnými aktivitami pre tímy, vytvorte spoločné dielo a pracujte na komplexnom zadaní.

na stránku

Keramický teambuilding je zameraný na rozvoj tvorivosti a tímovú spoluprácu. Vašou úlohou je vymodelovať z hliny spoločný tímový výtvor, vznikne tak hmotná vec, ktorú si budete môcť zobrať na pamiatku so sebou. Okrem toho si vyskúšate čaro točenia na keramickom kruhu pod vedením majstra a taktiež tímové aktivity zamerané na komunikáciu.   

700 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Odporúčame pred objednaním overiť termín.

Program Lezecký teambuilding je zameraný najmä na posilnenie dôvery v tíme. Na začiatku sa naučíte základy istenia pri lezení a následne si ich vyskúšate aj v praxi. Okrem lezeckých disciplín absolvujete aj tímové pozemné aktivity, kde bude potrebné ťahať za jedno lano. Vznikne tak príjemný mix aktivít, ktorý od vás bude vyžadovať dôveru, komunikáciu a...

600 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Odporúčame pred objednaním overiť termín.

Potrubie umožňuje prenos vody, plynu a pri kábloch i informácií z miesta A do miesta B. Podarí sa Vášmu tímu postaviť z prideleného materiálu potrubie, ktoré umožní bezpečnú prepravu golfovej loptičky do cieľa bez toho, aby ste sa konštrukcie po ukončení stavby dotýkali? U nás dostanete kompletný balíček s potrebným materiálom a šikovným inštruktorom,...

200 €
0 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Poďte sa prejsť, spoznajte najkrajšie miesta v Malých Karpatoch a vytvoriť si tímový fotoalbum! Rozdelíme vás na tímy a teamleadrom odovzdáme mapku s trasou a fotografie miest, pri ktorých  máte za úlohu odfotiť sa. Ak nájdete všetky miesta a prídete do hotela ako prví, vyhráte! Selfie Contest je ideálny, ak hľadáte jednoduchý a časovo nenáročný...

350 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Odporúčame pred objednaním overiť termín.

Lukostreľba je obľúbená aktivita na firemné aj súkromné akcie. U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť.   

150 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Teamspirit na jednej lodi je zameraný na spoluprácu v tíme a rozvoj technického myslenia. Aktivity sú spojené s vodou, a preto je program vhodný ako osvieženie na teplé letné dni. Dokáže váš tím skonštruovať loď, ktorá dopláva až do cieľa?   

750 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Odporúčame vopred overiť termín.

Streľba zo vzduchovky je tradičná aktivita na akciách pre dospelých aj pre deti. U nás k samotnej zbrani dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť. 

120 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Streľba z praku na plechovky, alebo s paintballovými guličkami je jednoduchá a pritom veľmi zábavná aktivita.  U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa postará o zábavu aj bezpečnosť. 

120 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Nízke lanové prekážky sú veľmi obľúbenou aktivitou na budovanie dôvery v tíme. Jedná sa o fyzicky nenáročné prekážky, na ich prekonanie nepotrebujete silu ale koordináciu pohybov. Existuje veľa typov nízkych lanových prekážok, radi Vám poradíme ktorú vybrať. U nás dostanete kompletný balíček so všetkým potrebným vybavením a šikovným inštruktorom, ktorý sa...

150 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné

Veľmi jednoduchý splav v príjemnom prírodnom prostredí Dunajských ramien. Očarí Vás najmä priehľadná voda, krásna príroda a pohoda na skok od Bratislavy. 

30 €
1 Hodnotenie/Hodnotenia
Dostupné
Ukazuje 11 - 20 z 39 položiek